پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

چاپ سررسید اختصاصی با بهترین قیمت

چاپ سررسید اختصاصی دلخواه شما با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

چاپ سررسید اختصاصی یکی از روش های بی نظیر برای تبلیغات می باشد. با استفاده از این روش شما می توانید برندینگ محصول خود را به بهترین نحو ممکن انجام دهید. اگر سررسیدهای مناسبی را چاپ کنید مخاطبان تان را با خدمات و کسب و کارتان آشنا خواهید کرد. با چاپ سررسید اختصاصی، می توانید لوگوی شرکت و محصولتان را در معرض دید مخاطبان قرار دهید. شما می توانید با استفاده از این روش بازاریابی بی‌نظیری داشته باشید.

چاپ سررسید اختصاصی با کیفیت مناسب

چاپ انواع سررسید پارت

 

برای اینکه چاپ سررسید اختصاصی خود را انجام دهید ، باید ابتدا انواع سررسید ها را بشناسید. سررسید ها بر اساس خواسته شما دارای ویژگی‌ ها و مشخصات متفاوتی هستند. اگر با انواع سررسید آشنا باشید ، به راحتی می‌ توانید سررسید مورد نظرتان را انتخاب کنید. برخی از مهم ‌ترین سر رسید های اختصاصی که سفارش داده می ‌شوند عبارت هستند از:

سررسید روز شمار

 

سررسید روزشمار یکی از انواع سررسید های اختصاصی است. در این سررسید هر یک روز را در صفحه جداگانه ای طراحی کرده ‌اند. البته روز پنجشنبه و جمعه را در یک صفحه قرار می دهند. هر هفته در این سر رسید ها دارای ۶ صفحه می باشد. سررسیدهای روزشمار قابلیت های بی نظیری دارند. آنها برای نوشتن گزارش های روزانه و کاربردهای متفاوت سفارش داده خواهند شد. در این نمونه سررسید ها هزینه چاپ و زینک تا حدودی افزایش پیدا می ‌کند. برای پایین آوردن هزینه نهایی به طور معمول سررسید ها را به صورت دو رنگ چاپ می نمایند.

سررسید دو روزه ( دو روز شمار )

 

سررسید های دو روزشمار یکی دیگر از مدل های متنوع چاپ سررسید اختصاصی می باشد. تفاوت این سررسید ها با نمونه قبلی این است که هر دو روز را در یک صفحه قرار می دهند. البته سه روز چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه را در یک صفحه می گذارند. هر هفته در این سر رسید دارای ۳ صفحه می باشد.

سررسید دستیار ( سر رسید هفته شمار )

 

سررسید هفته شمار یا سررسید دستیار به عنوان یکی دیگر از سررسید های اختصاصی شناخته می شود. در این سر رسید ها هر یک هفته را در یک صفحه مشخص شده چاپ می نمایند. سررسید های دستیار برای آن دسته از افرادی مناسب هستند که زیاد یادداشت می کنند. در قسمت انتهایی این سر رسید ها فضای زیادی برای یادداشت تعبیه می گردد. این نمونه از سررسید ها را برای یادداشت برداری می توانید در جلسات مهم استفاده کنید. از آن جایی که زینک کمی را برای طراحی این سررسید ها به کار می گیرند، هزینه آنها مناسب تر است.

چاپ سررسید اختصاصی دلخواه شما با بهترین کیفیت

قیمت انواع سالنامه با تخفیف استثنایی

روش های چاپ سررسید اختصاصی

 

چاپ سررسید اختصاصی بر اساس روش های متفاوت انجام خواهد شد. برای اینکه سررسید های اختصاصی را سفارش دهید باید روش های چاپ آنها را بشناسید. برخی از مهم ‌ترین روش‌ های چاپ آنها عبارت است از :

حک لوگو روی جلد سر رسید اختصاصی

 

حک لوگو روی پلاک سررسید یکی از روش های متداول در چاپ سالنامه تبلیغاتی می باشد. با توجه به مدلی که سررسید دارد شما می توانید بر اساس سلیقه تان جنس جلد سررسید را انتخاب کنید. روش های زیادی جهت حک لوگو روی سررسید استفاده خواهد شد. روش لیزر، نصب پلاک فلزی، داغ کوب و چاپ سیلک به عنوان بهترین روش ها هستند.

چاپ لت گلاسه

 

چاپ لت گلاسه در بین انواع صفحات یکی دیگر از روش های چاپ سررسید اختصاصی می باشد. گلاسه به ورقی می‌ گویند که شبیه به کاغذ است. چهار رنگ متفاوت گلاسه را می توانید در ابتدا و انتهای سر رسید ها سفارش دهید. روی لت گلاسه به طور معمول اطلاعاتی که مربوط به برند شرکت می باشد را وارد می کنند.

چاپ سالنامه با روش چاپ لوگوی شرکت در بین انواع صفحات

 

چاپ لوگوی شرکت در انواع صفحات یکی دیگر از روش های چاپ سالنامه اختصاصی می باشد. این روش بسیار محبوب است، در واقع شما با استفاده از این روش می توانید مخاطبان تان را با لوگویی که دارید آشنا سازید.

آستر بدرقه

 

 استفاده از آستر بدرقه اختصاصی یکی دیگر از روش های چاپ سالنامه می باشد. آستر بدرقه کاغذی است که در انتها و ابتدای سررسید قرار خواهد گرفت. این کاغذ ضخیم است چرا که فشار وزن صفحات را می تواند تحمل کند.

برای چاپ سررسید اختصاصی دلخواه خود می توانید با کارشناسان پارت به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید. همچنین برای تماشا و بررسی سایر سررسید های پارت می توانید صفحه چاپ سررسید ” را بازدید بفرمایید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۴۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
7 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top