پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

نکاتی درمورد تقویم دیواری

تقویم دیواری

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

تقویم دیواری که می تواند در سایزها و جنس های مختلف طراحی و تولید شود و مناسب محل هایی با رفت آمد بالا و نیاز به دسترسی تاریخ به صورت در یک نگاه می باشد.

نکاتی در مورد تقویم دیواری های پارت

تقویم های دیواری بنا به نیاز می تواند یک سال را در یک برگ; همچنین فصل را در یک برگ و ماه را در یک برگ و حتی هر هفته را در یک برگ درخود جای دهد; که قطع و اندازه آن نیز باید متناسب با محل نصب باشد.

به دلیل صرفه جویی در قیمت و مصرف متریال بهتر است با سایز تولید کاغذ همخوانی داشته باشد. این مدل تقویم به خاطر ساده بودن نوع تولید و محدود بودن متریال مصرفی در رنج قیمت مناسبی می باشد; که خود یکی از دلایل استقبال مشاغل و افراد کم درآمد تر است.

تقویم و تبلیغات

تقویم رومیزی می تواند بر روی اجناس مختلف مانند: انواع کاغذ با روکش های مختلف مثل: ورنی، انواع یووی، سلفون مات و براق و … چاپ و تولید شود.

به طور مثال در سال های اخیر تقویم های دیواری بر روی متریالی به شکل حصیر چاپ می شود; که در بین سفارش دهندگان با نام تقویم حصیری شناخته می شود; همچنین مورد توجه کسانی که از این نوع تقویم استفاده می کنند، قرار گرفته است و در بازار جایگاه خوبی پیدا کرده است.

شرکت ها، کارگاه ها و صاحبان مشاغل کوچک و بزرگ نیاز دارند که در بازار کارشان دیده شوند، این کار در روند رشد کسب و کار اثر بسزایی دارد. لازم به ذکر است موسسات و شرکت های کوچک که از توان مالی پایین تری نسبت به دیگر مشاغل دارند از این امر مبری نیستند. تقویم های دیواری به دلیل مقرون به صرفه بودن مورد استقبال این دسته از افراد است.

لذا تقویم دیواری در رده هدایای تبلیغاتی ارزان از جایگاه خوبی برخوردار است. علاوه بر آن تقویم های دیواری در هر محلی قابل نصب هستند و براحتی می توان از استفاده کرد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
10 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top