به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم سفارشهایی که از تاریخ 22 اسفند ماه به بعد ثبت می گردد مرسوله های آن از 15 فروردین 1402 به بعد تحویل خواهد شد.

ساعت کاری پارت در نوروز 1402

طراحی، چاپ و ساخت انواع بسته بندی

در هر کسب و کاری نگاه مشتری به کیفیت محصولات است.
با جعبه های مقاوم و ساک دستی های جذاب در نگاه مشتری خود خاص دیده شوید.

مشاوره، طراحی و ساخت انواع بسته بندی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش ۱۷ - ۹

اهمیت بسته بندی در فروش محصولات شما

شاید برای شما نیز این ‌موضوع پیش ‌آمده باشد که هنگام خرید محصولات متنوع، ناخودآگاه به سمت محصولی کشیده‌ شدید که بسته‌ بندی جذاب‌تر و زیباتری دارد. این مثال ساده کافی است که شما از اهمیت بسته‌ بندی مناسب آگاه شوید. شاید در گذشته ‌های نه‌ چندان دور بسته‌ بندی آن ‌قدر که باید و شاید ، مهم شمرده نمی‌شد و تنها جنبه حفاظت از محصولات متنوع را داشت. اما در حال‌ حاضر، وظیفه این صنعت تنها به حفاظت از محصولات تولید شده محدود نمی‌شود و در زمینه جذب مخاطب نیز کاربرد دارد. در حال حاضر شما با استفاده از خدمات طراحی جعبه های بسته‌ بندی ‌مناسب و زیبا، می‌توانید در جذب مخاطب موفق‌تر عمل کنید.

اگر از فاکتور های روان‌ شناسی بهره ببرید و مطابق با ویژگی‌ های محصول و برند خودتان از جعبه‌ ها و انواع متفاوت پک‌ های بسته‌ بندی بهره ببرید، می‌توانید راحت‌تر مسیر پیشرفت را طی کنید. گروه تولیدی پارت چاپ در زمینه تولید انواع مختلف و متفاوت بسته‌ بندی ‌هایی مانند هارد باکس، جعبه مقوایی، و ساک دستی فعالیت می‌کند. اگر شما نیز به‌ دنبال خرید انواع متفاوت و گوناگون این محصولات هستید و می‌خواهید به‌ صورت اختصاصی به ثبت سفارش تولید انواع متفاوت جعبه ها بپردازید، می‌توانید با مراجعه به بخش ثبت سفارش سایت پارت چاپ به هدف خود برسید.

اهمیت بسته بندی مناسب و بررسی انواع کاربردهای آن

در حال حاضر جعبه های بسته‌ بندی در خدمات تولیدی بسیار زیادی مورد استفاده قرار می‌گیرند. صنایعی که به تولید  محصولات کاربردی می‌پردازند، باید حتما از انواع  بسته‌ بندی بهره ببرند. صنایعی مانند کیف و کفش، طلا و جواهر، لوازم آرایشی، اسباب‌بازی‌، پوشاک، اکسسوری، موبایل، شیرینی، شکلات و … از آن دسته از صنایع تولیدی می‌باشند که حتما به استفاده از انواع متفاوت بسته‌ بندی ها نیاز خواهند داشت. در هر کدام از این کسب‌ و کار ها بر اساس ویژگی ‌های محصول تولید شده، بودجه در دسترس و سلیقه صاحب کسب‌ و کار از بسته‌ بندی های گوناگون و متنوعی بهره گرفته می‌شود

بررسی انواع متفاوت بسته ‌بندی محصولات

گروه تولیدی پارت چاپ در زمینه تولید انواع متفاوت محصولات بسته‌ بندی مانند هارد باکس ، جعبه مقوایی، و ساک دستی فعالیت می‌کند. شما می‌توانید از انواع گوناگون و متنوع این محصولات بهره ببرید تا نیاز خود به بازاریابی مناسب و حفاظت از محصولات تولید شده را برطرف سازید.
هارد باکس‌ ها بخشی از انواع پر طرفدار و کاربری این محصولات می‌باشند که می‌توانند برای لاکچری تر نشان داده شدن محصولات شما مناسب باشند‌. برای مثال برای بسته‌ بندی جواهرات، اکسسوری ها، ساعت، عطر، ادکلن، برخی لوازم آرایشی، و … هارد باکس ‌ها می‌توانند استفاده گسترده‌تر و مناسب‌تری داشته باشند. بیایید با یکدیگر بیشتر در رابطه با هر کدام از این محصولات اطلاعات کسب کنیم.

جعبه مقوایی 

جعبه مقوایی همان‌ طور که از نام آن پیداست محصولی است که می‌تواند به شما کمک کند تا یک بسته‌ بندی مقرون ‌به‌ صرفه و مناسب برای محصولات خودتان داشته باشید. شما می‌توانید از انواع متنوع جعبه مقوایی بهره ببرید. این محصولات در رنگ ‌بندی ها و سایزبندی های متنوعی 🟥🟧🟨🟩🟦🟪🟫⬛⬜ موجود می‌باشند.
همچنین، شما امکان چاپ لوگو و استفاده از خدمات طلاکوب و نقره‌کوب بر روی این جعبه ‌ها را خواهید داشت. با توجه به اندازه‌ی محصول خود و همچنین بررسی خدمات تبلیغاتی، شما باید تصمیم بگیرید که می‌خواهید از کدام یک از این محصولات بهره ببرید. علاوه‌ بر این موضوع، امکان طراحی جعبه مقوایی سفارشی نیز برای بسته‌ بندی وجود دارد. یعنی شما می‌توانید براساس ویژگی ‌های محصولتان، جعبه ها را با اندازه و طرح دلخواه را سفارش دهید. 

ساک دستی 

🟠 ساک دستی از دیگر انواع متفاوت بسته‌ بندی های موجود در سایت پارت چاپ می‌باشد. ساک دستی نیز می‌تواند برای انواع متفاوت محصولات گزینه مناسبی باشد.
🟠 برای مثال اگر قصد دارید که برای فروشگاه لباس، کفش و کیف خودتان از یک بسته‌ بندی باکیفیت و مناسب بهره ببرید، می‌توانید از انواع  ساک دستی را سفارش دهید.
🟠 این محصولات نیز با ویژگی ‌های منحصر به‌ فردی طراحی و تولید می‌شوند و می‌توانند مطابق با سلیقه شما، در سایز های کوچک و بزرگ تولید شوند. در مقایسه با انواع دیگر بسته‌ بندی ‌ها، ساک دستی می‌تواند قیمت مقرون به صرفه‌تری داشته باشد و موارد استفاده آن در صنعت بسته‌ بندی نیز بسیار گسترده‌تر می‌باشد

🟠 برای لاکچری تر نشان‌ دادن برند و کسب‌ و کار خودتان، می‌توانید به‌ جای انواع مختلف کیسه ‌های پلاستیکی از ساک دستی کاغذی و مقوایی بهره ببرید. در این شرایط هم به‌ سلامت طبیعت کمک کرده‌اید و هم کلاس کار خودتان را بالاتر برده‌اید. درست مانند انواع متفاوت جعبه مقوایی، ساک دستی نیز می‌تواند در طرح بندی ها، رنگ ‌بندی ها و همچنین سایز های متنوع و گوناگونی متناسب با خدمات شما طراحی و تولید شود. 

هارد باکس 

🟠 هارد باکس ‌ها از لاکچری ترین، مقاوم‌ترین، و زیباترین انواع بسته‌ بندی ‌ها هستند .  هارد باکس‌ ها از آن دسته از بسته‌ بندی ‌های باکیفیتی هستند که می‌توانند به‌ عنوان یک جعبه دائمی برای محصولات تولید شده شما مورد استفاده قرار بگیرند.
🟠 شما در واقع با استفاده از هارد باکس، علاوه‌ بر فروش محصولات خود، می‌توانید یک جعبه نگهداری دائمی را نیز به مشتریانتان هدیه کنید.
🟠 در حال ‌حاضر استفاده از هارد باکس ‌ها زیاد در کشور ما رایج نیست، به همین دلیل شما می‌توانید با استفاده از این روش بسته‌ بندی، مخاطبین بسیار زیادی را به سمت محصولات خودتان جذب کنید.
🟠 علاوه‌ بر زیبایی منحصر به‌ فرد و همچنین حفظ صددرصدی سلامت محصول، شما با استفاده از هارد باکس ‌ها می‌توانید مسیر معروف شدن و شناخته شدن را راحت‌تر طی کنید. همین موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا درآمدزایی بیش تری داشته باشید. بسیاری از افراد ممکن است که به دلیل هزینه بالاتر هارد باکس‌ ها در مقایسه با جعبه ‌های مقوایی، برای صرفه ‌جویی در هزینه از جعبه مقوایی بهره ببرند.
🟠 به این‌ موضوع توجه داشته باشید که شاید شما با استفاده از هارد باکس هزینه بیشتری بپردازید، اما می‌توانید با جذب مشتری و فروش بیش تر، چند برابر هزینه خرج شده را دریافت کنید. توجه به‌ همین جزئیات ریز است که باعث شده برخی از برند های خارجی تا این حد پرطرفدار و شناخته‌ شده باشد

ثبت سفارش انواع متفاوت جعبه‌ های بسته‌ بندی در سایت پارت چاپ 

شما می‌توانید بعد از اندازه‌ گیری محصول خود و نهایی کردن تصمیمتان برای استفاده از انواع متفاوت روش ‌های بسته‌ بندی، در سایت پارت چاپ محصول مورد نیاز خود را سفارش دهید. انواع متفاوت بسته‌ بندی های از پیش آماده‌ شده در سایت پارت چاپ موجود می‌باشند که شما می‌توانید از میان آن ‌ها، محصول مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
همچنین اگر قصد دارید که به ‌صورت اختصاصی سفارشی را ثبت کنید، می‌توانید با استفاده از خدمات طراحی ما ، بسته‌ بندی مورد نظر خود را طراحی کنید و آن را به مرحله اجرا برسانید.
شما هر چند عدد جعبه بسته‌ بندی را که بخواهید ، می توانید سفارش دهید . پارت چاپ با استفاده از انواع متفاوت دستگاه‌ های پیشرفته و خط تولید مدرن، می‌تواند محصولات مورد نیاز شما را با هر تعدادی در سریع‌ترین زمان ممکن آماده کند و آن را به دست شما برساند‌. 

جمع‌بندی

با استفاده از خدمات گروه تولیدی پارت چاپ در زمینه خرید و تهیه انواع متفاوت بسته‌ بندی ‌ها، شما می‌توانید با کمترین هزینه از باکیفیت‌ترین محصولات بهره ببرید. در مقایسه با خدمات ‌دهندگان دیگر، گروه تولیدی پارت چاپ قیمت ‌هایی بسیار مقرون ‌به‌ صرفه تر و مناسب‌تری را برای محصولاتش در نظر گرفته ‌است.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۳ نفر به این مطلب رای داده اند.