دفترچه یادداشت گیلدا کد F۱۲

دفترچه یادداشت گیلدا

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

کد F12
قطع جیبی ۱۴*۹,۵
نوع کاغذ۷۰ گرم رنگ کرم
نوع جلدچرم مصنوعی درختی
رنگسرمه ای، مشکی و قرمز
صحافیچسب + قنداق
لوگوپلاک فلزی/ ژله ای- مولتی استایل- رنگ کوب و لیزر
تعداد۶۰ عدد در هر کارتن
توضیحات

یادداشت خبرنگاری گیلدا : زیبا و سبک !

در میان دفترچه های خبرنگاری ما یادداشت خبرنگاری گیلدا کد F12 جایگاه ویژه ای دارد. دفترچه ای خوش دست و زیبا که کار یادداشت برداری سریع را بسیار آسان می کند. وزن این یادداشت از ۲۵۰ گرم تجاوز نمی کند. چنین وزن سبکی آنجا اهمیت پیدا می کند که خبرنگار موظف می شود یک رویداد خبری طولانی را پوشش دهد.

گیلدا و چالش های یک دفتر یادداشت کارآمد

طراحان ما برای آسان سازی چنین موقعیت هایی وزن و جنس جلد یادداشت خبرنگاری گیلدا کد F12 را در طراحی خود برجسته کرده اند. طبیعی است که وقتی یک شئ برای مدتی طولانی در دست نگه داشته شود باعث تعریق دست می شود. طبعا چنین پیشامدی برای هر کسی ناخوشایند است و ممکن است که بر کار وی تاثیری منفی بگذارد.

یادداشت خبرنگاری گیلدا کد F12 با طراحی ویژه خود این چالش را از میان برداشته است. وزن سبک آن دست را خسته نمی کند. علاوه بر این وزن زیاد خود به خود شئ سنگین را به کف دست می چسباند. این عمل فرایند تعریق را چند برابر می کند. یادداشت گیلدا با وزن سبک خود یکی از دلایل تعریق را برطرف می کند. عامل دیگر جنس جلد یادداشت است. در ساختار این جلد از چرم مصنوعی بافت دار استفاده شده است. چرم مصنوعی بافت دار از تعریق دست جلوگیری می کند.

ابعاد دفترچه یادداشت خبرنگاری گیلدا

یادداشت خبرنگاری گیلدا کد F12 در ابعادی برابر با ۱۴ در ۹.۵ سانتی متر تولید می شود. با این اندازه ها به راحتی در دست جا می گیرد و به روند یادداشت برداری خللی وارد نمی کند.

تعداد برگ های یادداشت خبرنگاری گیلدا ۶۰ برگه است. جنس این برگه ها از کاغذ کرم اندونزی است. کاغذ کرم اندونزی یک کاغذ خوش رنگ است که یادداشت نویسی بر آن یا خواندن یادداشت های برداشته شده، به خستگی چشم ها منجر نمی شود. دلیل آن هم به خاصیت ضد بازتابشی این کاغذ برمی گردد. یادداشت گیلدا در سه رنگ سرمه ای، قرمز و مشکی به بازار عرضه شده است.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است.ممنون
[تعداد ثبت امتیاز : ۰ میانگین امتیازات: ۰]

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع دفترچه یادداشت

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید دفترچه یادداشت بدست آورید.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)