پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

انواع جعبه دستبندی با جذاب ترین رنگ ها

جعبه دستبندی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

جعبه دستبندی ، ظرافت خودِ دستبند را دارد ! پیکره ظریف دستبند در جعبه ای که به همان ظرافت است، تنش های بی قرار ما را با زیبایی خود می زداید. کار هنر نیز همین است! زیبایی به ما کمک می کند که تنش های روزانه خود را به تجربه های خوشایند و سازنده تبدیل کنیم. دستبند این مزیت را دارد که تنش زدایی هنرمندانه خود را به یک جنس محدود نمی کند. می دانیم که تفاوت دستبند و النگو در این است که النگو را فقط خانم ها ترجیح می دهند ولی دستبند را خانم ها و آقایان هر دو به دست می کنند. جعبه آن نیز با همین نگاه، خود را به ملاک های زیباشناسانه زن و مرد نزدیک می کند. جعبه دستبند، یک محصول پست مدرن است که همانند دستبند از مرز بندی های جنسیتی گذر کرده است.

رنگ جعبه

از آنجا که جعبه دستبندی برای هر دو جنس مناسب است، رنگ های آن هم با آزادی بیشتری انتخاب شده اند. رنگ ها با آزادی سیال نقاشان مدرن، بر تن جعبه ها، رقصیده اند. هر رنگی را که در ذهن تان مجسم کنید، جعبه های دستبندی را به آن رنگ خواهید یافت. شهری از رنگ های زیبا که شهروندانش به دنبال شاد کردن شما هستند. به دنبال کدام رنگ هستید؟ آبی، سبز، قرمز، صورتی، طلایی، سفید، فیروزه ای، پسته ای، زیتونی، ارغوانی؟ همین؟! نه! فهرست رنگ ها هنوز ادامه دارد! شما ادامه دهید! می توانید رنگ هایی که در ذهن دارید را نیز به این فهرست اضافه کنید. مطمئن باشید که همه رنگ های تجسم شده شما، شهروندِ شهر رنگ ها هستند. فقط کافی است آنها را صدا کنید!

سازه ای که به زانو در نمی آید !

جعبه دستبندی که با دیواره های سخت مقوایی درست شده باشد، عمر درازی دارد. این دیواره های مقوایی در حقیقت یک دیوار نیستند؛ بلکه هر کدام، چند دیوار به هم فشرده اند. با این چیدمان به هم فشرده، جعبه به سازه ای مقاوم تبدیل شده که با استواری، هر کوبشی را با تاب آوری، تحمل می کند. این جعبه ها در عین ستبری و مقاومت فیزیکی، زیبایی ظریفی هم دارند که به خوبی، استحکام شان را در زیر پوشش آن پنهان می سازند.

چیدمان زیبای خانه با جعبه دستبندی

جعبه دستبندی همچون یکی از تحفه های چینی است: ظریف و خیال انگیز. دستبندی که در این تحفه قرار گیرد همچون نوزادی خفته، همیشه بوی امید و فردا می دهد. به همین دلیل است که جعبه، این گهواره نرم امید، دور انداختنی نیست. برای نگهداری از دستبند ظریف تان، بهترین مکان، جعبه دستبند است. در چیدمان خانه، زیبایی جعبه، به خوبی جای خود را در هندسه خانه تان پیدا می کند و خوش می نشیند.

آستر جعبه

دستبند در جعبه دستبندی بر مقوای خالی نمی خوابد! درون جعبه با زیباترین و نرم ترین پارچه ها، آستر شده است. دستبند بر این پارچه های نرم و غالبا مخمل به آسودگی دراز می کشد و همه زیباییش را به نمایش می گذارد. مزیت پارچه مرغوب مخمل در این است که هرگز پرزی از آن جدا نمی شود. پرزها، موی دماغ دستبندند! در جایی که پارچه ها کاری جز پرز دادن ندارند، دستبند، با پرزهای چسبیده بر تن و پیکرش ، درخشندگی اش را از دست می دهد . پارچه خوب، این درخشندگی را نابود نمی کند؛ بلکه آشکارتر می سازد.

خرید جعبه دستبندی


خرید جعبه دستبندی گردش خوشایندی در بازار مجازی است. برای اینکه تجربه خوشایندی از خرید به دست آورید، همه چیز ساده و امن طراحی شده است. به جای گام زدن در راهروهای مجازی بازار، کلیک می کنید. در این خرید آنلاین جعبه دلخواه تان را انتخاب می کنید. به همین سادگی ! بقیه روندها خود به خود اتفاق می افتند و شما صاحب جعبه ای زیبا خواهید شد!

سفارشی بزرگ با تلفنی کوچک !

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع جعبه طلا و جواهرات

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top