به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم سفارشهایی که از تاریخ 22 اسفند ماه به بعد ثبت می گردد مرسوله های آن از 15 فروردین 1402 به بعد تحویل خواهد شد.

ساعت کاری پارت در نوروز 1402

سررسید ۱۴۰۲- تقویم رومیزی ۱۴۰۲ - سالنامه ۱۴۰۲

۰
مدل سررسید، تقویم رومیزی و ست هدیه در انتظار نگاه شما

پیشنهاد ویژه سفارش سررسید ۱۴۰۲

چاپ سررسید ۱۴۰۲

مجتمع چاپ و بسته بندی پارت قادر است جهت چاپ و طراحی سررسیدهای اختصاصی، گزینه‌های متنوعی در اختیار مشتریان خوش سلیقه خود قرار دهد; استفاده از انواع جلد، اضافه نمودن لت تبلیغاتی داخل سررسید، چاپ لوگو در تمامی صفحات داخلی، حک لوگو برروی سررسید و چاپ آستر اختصاصی تنها برخی از خدمات ویژه و اختصاصی ارائه شده توسط مجتمع چاپ و بسته بندی پارت است.

با مشاوران ما گفتگو کنید.   |  کلیک کنید  |
کارشناس آنلاین ساعت کاری این بخش ۱۷ – ۹ 

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید ۱۴۰۲

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش ۱۷ - ۹

کارشناسان آنلاین - هم اکنون گفتگو کنید...

گفتگو

در صورتی که تمایل دارید کارشناسان ما با شما تماس بگیرند فرم زیر را برای ما ارسال فرمایید.

بیشترین فروش رو این سررسیدها و تقویم رومیزی ها داشته اند:)

سر رسید سال ۱۴۰۲

سر رسید ۱۴۰۲ یکی از محدود محصولات و نوشت افزار هایی است که می توانید آن را بدون نگرانی به عزیزانتان به مناسبت های مختلف هدیه دهید. تقویم های چاپی سال های طولانی است که در خانه ها و محل کار ما ایرانیان مورد استفاده قرار میگیرد. معمولا در اسفند ماه خرید این محصولات از ماه های دیگر بیشتر خواهد بود. به همین دلیل شرکت های متنوع که در زمینه چاپ فعالیت می کنند، هر ساله نمونه های مختلفی از تقویم را چاپ و روانه بازار خواهند کرد. یکی از مهم ترین مواردی که در خرید سر رسید ۱۴۰۲ مانند هر سال دیگری دارای اهمیت است، کیفیت تولید و نوع طراحی این محصول خواهد بود. هرچه کیفیت و زیبایی این محصول بیشتر باشد، مشتری راضی تر خواهد بود و قطعا برای خرید محصولات دیگر از سوی شما اقدام خواهد کرد. در این مقاله به ویژگی های بهترین تقویم چاپی موجود در بازار خواهیم پرداخت.

چاپ سر رسید ۱۴۰۲ با بهترین کیفیت

تصور کنید سررسید و یا تقویمی بی کیفیت را تهیه نموده اید و تنها با یک اشاره کوچک، برگه های آن پاره می شود. یا تصور نمایید که کیفیت چاپ این محصولات پایین است و ناخوانا بودن متن های موجود، عدم خواندن و درک تاریخ های مهم را در پی خواهند داشت. به همین منظور در زمان خرید سر رسید ۱۴۰۲ و یا در زمان خرید سررسید ۱۴۰۲ بهتر است به کیفیت و نوع چاپ دقت نمایید. بهتر است برای جلوگیری از اشکالات پیش آمده به سراغ بهترین چاپخانه ها و تولیدکنندگان بروید. در این حالت بهترین محصولات را تهیه خواهید نمود. اگر با تاریخ های شمسی، قمری و میلادی، هر سه، سر و کار دارید بهتر است برای خرید سر رسید ۱۴۰۲ همه جانبه و با کیفیت بالا اقدام نمایید.

بهترین نمونه تقویم و یا بهترین نمونه سررسید ۱۴۰۲ که ما انتظار داریم، قطعا دارای ویژگی های خاصی خواهد بود. یکی از مهمترین ویژگی هایی که  در زمان خرید سر رسید ۱۴۰۲ اهمیت دارد، عدم وجود هرگونه اشتباه و غلط چاپی در تقویم خواهد بود. این مورد یکی از مهمترین موارد است چرا که یک اشتباه کوچک می تواند تمام برنامه ریزی زمانی و تاریخی شما را برهم بریزد و این مورد می تواند برای شما ایجاد دردسر نماید. دومین ویژگی که می توانیم آن را به عنوان یکی از مهم ترین ویژگی های موجود عنوان کنیم، زیبایی و با کیفیت بودن محصول است. چرا که ممکن است شما سر رسید ۱۴۰۲ خریداری شده را برای فردی هدیه ببرید. در این حالت برای شما زیبایی و کیفیت مبحثی بسیار مهم خواهد بود. نه تنها این موارد بلکه نوشته ها و نوشتن روز ها و مناسبت های خاص بسیار مهم خواهد بود. از طرفی قیمت این موارد نیز از اهمیت خاصی برخوردار خواهد بود.

انواع سررسید

در بازار فروش انواع نوشت افزار ها و لوازم التحریر ها، نمونه های متنوع و جذابی از سر رسید ۱۴۰۲ را میتوانیم مشاهده کنیم. تقویم ها به طور کلی به چند گروه تقسیم بندی می شوند . در این حالت با توجه به نیاز خود می توانید نمونه ای را انتخاب و خریداری کنید. از انواع مهم تقویم سال ۱۴۰۲ میتوانیم به نمونه سررسید ۱۴۰۲، تقویم رومیزی ۱۴۰۲، تقویم دیواری ۱۴۰۲  و همچنین اپلیکیشن های تقویم ۱۴۰۲ و …. اشاره کنیم. در انتها با توجه به نیاز و کاربرد تقویم ها برای خود میتوانید نمونه ای را انتخاب کنید و برای خرید آن ها اقدام کنید. همه ما از دیرباز تا به امروز ابتدایی ترین نمونه تقویم ها را به شکل تقویم های چاپی و طبقه بندی شده بر اساس فصل های موجود دیده ایم.

خرید سررسید تبلیغاتی ۱۴۰۲

خرید اینترنتی انواع سررسید ها و انواع سر رسید ۱۴۰۲ نیز مانند هر محصول دیگری امکان پذیر خواهد بود. به همین منظور پیشنهاد میکنیم تا ابتدا سایت اینترنتی معتبری را که دارای کیفیت بالایی از محصولات است انتخاب نمایید. در این صورت بدون نگرانی می توانید خرید خود را نهایی نمایید و بهترین نمونه محصول را خریداری کنید. از طرفی نیز در این حالت از ارسال به موقع محصول خود اطمینان خواهید داشت. از طرفی نمونه های مختلفی از سر رسید ۱۴۰۲ را می توانید از میان نمونه های مختلف انتخاب و خریداری کنید. همچنین می توانید در زمان خرید اینترنتی از پشتیبانان سایت درخواست چاپ لوگوی خود را داشته باشید. در این حالت با هدیه دادن سر رسید ۱۴۰۲ و یا هدیه دادن سررسید ۱۴۰۲ می توانید محصولات خود را نیز تبلیغ نمایید.

قیمت سررسید ۱۴۰۲

با توجه به مواردی که عنوان نمودیم، می توانید برای خرید بهترین محصول اقدام کنید. همچنین برای دریافت قیمت سفارش اختصاصی سررسید با لوگو و ترام مورد نظر با همکاران فروش ما به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در ارتباط باشید. همچنین می توانید برای تماشای نمونه ها و قیمت ها روی این لینک  سررسید ۱۴۰۲ کلیک کنید. می توانید با دریافت اطلاعات کامل ، بدون نگرانی نمونه ای از متنوع ترین سر رسید ها، سالنامه ها و تقویم ها را خریداری کنید.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۳۸ نفر به این مطلب رای داده اند.