به اطلاع مشتریان عزیز می رسانیم سفارشهایی که از تاریخ 22 اسفند ماه به بعد ثبت می گردد مرسوله های آن از 15 فروردین 1402 به بعد تحویل خواهد شد.

ساعت کاری پارت در نوروز 1402

نمایشگاه های سال ۱۴۰۱، غرفه مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

نمایشگاه چاپ و بسته بندی

نمایشگاه چاپ و بسته بندی با هدف تعامل مستقیم با مشتری و نمایش محصولات تولید شده به افراد مشتاق برگزار می‌شود.  این نمایشگاه‌ها هر ساله در مناسبت‌های مختلف به طور گسترده در تهران و برخی شهرهای بزرگ کشور برگزار خواهند شد.

با توجه به اینکه بازارهای داخلی و خارجی رو به گسترش است و رقابت تنگاتنگی میان صاحبان مشاغل وجود دارد. در عرصه‌ی چاپ و بسته بندی نیز این رقابت به چشم می‌خورد. لذا شرکت در نمایشگاه‌ها راهی برای دیده شدن صاحبان این حرفه محسوب می‌شود.بسته بندی اصلی‌ترین بخش عرضه‌‌ی محصول به حساب می‌آید.  شاید بدون بسته بندی صحیح و اصولی کار صادرات و واردات به صورتی که اکنون وجود دارد پیش نمی‌رفت.

از این رو مؤسسه‌های مختلفی شکل گرفتند که کار اصلی آنها پرداختن به امور چاپ و بسته‌بندی بر اساس جدیدترین متد دنیا است.در غرفه چاپ و بسته بندی پارت در نمایشگاه چاپ و بسته بندی ، همه‌ی آن چیزی که از یک تیم حرفه‌ای انتظار دارید را خواهید دید. ما تمامی نمونه‌ کارها از انواع سررسید و سالنامه ، ست اداری ، بروشور و کاتالوگ‌های حرفه ای ، جعبه جواهرات و ساک دستی گرفته تا جعبه‌های مقوایی و هاردباکس‌های ارزان و باکیفیت را در معرض دید بازدیدکنندگان عزیز قرار می‌دهیم .

اهمیت صنعت چاپ و بسته بندی

امروزه همگان از اهمیت صنعت چاپ و بسته بندی و تأثیر فوق‌العاده‌ی آن در فروش و بازاریابی مطلع هستند. با این حال ممکن است افرادی که دید سطحی گرایانه‌ای دارند ، بسته بندی را موضوعی بی‌اهمیت فرض کنند یا آن را از اولویت‌های مهم به شمار نیاوردند . اما در واقع نقش چاپ و بسته بندی در جذب مشتری و کسب درآمد بیشتر موضوعی انکار ناپذیر است. یک بسته بندی جذاب و هوشمندانه علاوه بر نگهداری و محافظت از کالا، نظر مشتری را جلب می‌کند با ترغیب مشتری به خرید درصد فروش تولیدکننده را بالا می‌برد. تولید کنندگان بسیاری در زمینه بسته بندی فعالیت دارند و هر کدام در پی یافتن راهی برای پیشرفت و کسب برتری هستند.

زمینه های فعالیت ما

تیم حرفه‌ای ما در پارت چاپ با ارائه‌ی تخصص، دانش و تجربه‌ی چندین ساله‌ی خود بهترین‌ و به‌روزترین محصولات خود را در نمایشگاه چاپ و بسته بندی ارائه می‌دهند. خدمات چاپ و بسته بندی ما در زمینه‌ی انواع کاغذ و مقوا با استفاده از متد نوین و دستگاه‌های پیشرفته انجام می‌گیرد. انواع خدمات چاپی در زمینه‌ی تولید محصولاتی همچون سِت اداری ، کاتالوگ و بروشور ، کارت ویزیت، کارت اسکرچ، ساک دستی و انواع جعبه‌های مقوایی توسط تیم حرفه‌ای ما به بهترین شکل انجام می‌گیرد.

درست در همان لحظه که فکر خرید محصولات چاپ و بسته‌بندی به سرتان می‌زند ، می‌توانید پارت چاپ را به عنوان همراه و یار خود در نظر داشته باشید. ما تمام خدمات پیش از چاپ، حین چاپ و پس از چاپ را به درخواست شما بر عهده می‌گیریم و سپس بهترین‌ها را به شما ارائه می‌دهیم. خدمات ما شامل طراحی، چاپ و آماده‌سازی و تولید محصولات چاپ و بسته بندی است.

غرفه‌ پارت در نمایشگاه چاپ و بسته بندی

در غرفه چاپ و بسته بندی پارت در نمایشگاه چاپ و بسته بندی همه‌ی آن چیزی که از یک تیم حرفه‌ای انتظار دارید را خواهید دید . ما تمامی نمونه‌ کارها از بروشور و کاتالوگ‌های حرفه ای پارت گرفته تا جعبه‌های مقوایی و هاردباکس‌های ارزان و باکیفیت را در معرض دید بازدیدکنندگان عزیز قرار می‌دهیم.

علاقه‌مندان به تماشا و بررسی جعبه طلا  و ساک دستی‌ های با کیفیت می‌توانید سری جدید و نوین جعبه طلا و ساک‌ دستی‌ های جدید پارت را در نمایشگاه تماشا بفرمایید. همچنین بازدید کنندگان محترم می‌توانید از انواع سِت اداری که توسط پارت چاپ برای برندها، شرکت‌ها و مؤسسات مختلف تولید شده است بازدید کنید.

تیم پشتیبانی ما در پارت چاپ آماده‌ی پاسخگویی و اطلاع‌ رسانی در مورد چگونگی خرید محصولات چاپ و بسته بندی هستند. شما می‌توانید هر نوع مشاوره و راهنمایی در زمینه طراحی و چاپ محصولات بسته بندی را از مشاوران ما به صورت رایگان دریافت نمایید و با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید .

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۵ نفر به این مطلب رای داده اند.