پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

انواع دفترچه یادداشت پارت

انواع دفترچه یادداشت فارسی در طرح ها و رنگ های متفاوت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

شما دفترچه یادداشت فارسی دارید؟! یادداشت هاتون را کجا می نویسید! تو گوشیتون؟ کامپیوترتون؟ آی پدتون و تبلتتون؟ و…. امروزه بسیاری از افراد برای نوشتن یادداشت ها و متن هایشان یا از ابزار نوت گوشی استفاده می کنند; و یا از اپلیکیشن هایی که تاریخ را مشخص می کند استفاده می کنند.

مدیریت زمان در استفاده از دفترچه یادداشت فارسی

یادداشت کردن به مدیریت زمان بسیار کمک می کند; اما این ابزارها فقط برای نوشتن مطالب کوتاه بسیار کاربردی و مفید هستند. همه ما برای نوشتن حتما به سراغ دفتر یادداشت خواهیم رفت; افرادی که در اطراف حلقه مدیریت زمان مطالعه کرده اند, نوشتن را جزئی جدایی ناپذیر از برنامه های روزمره خود می دانند.

ظاهر ساده و کاربردی در دفترچه یادداشت فارسی

امروزه دفترچه یادداشت های ساده و کاربردی بسیار مورد توجه کاربران قرار می گیرد; ازجمله این دفتر یادداشت ها، دفترهای کش دار هستند. مهمترین ویژگی این نوت بوک ها سادگی آنهاست. مورد بعدی کشی است که بر روی جلد این نوت بوک ها تعبیه شده; به شما این امکان را می دهد تا برگه ها یا مدارکی را داخل آن قرار دهید و با بستن کش به خوبی داخل دفترچه نگه داشته می شود.

 

دفترچه یادداشت فارسی فانتزی در زیباترین رنگ ها و طرح ها

در خرید دفتر فانتزی می توان گفت سبک فانتزی سبکی است که در آن قانون خاصی وجود ندارد; شما ممکن است هر آنچه خلاف طبیعت و واقعیت را در آن مشاهده کنید. استفاده از تخیلات و متنوع بودن و نو بودن این سبک موجب شود تا مخاطبان بسیار زیادی داشته باشد .

به چه دفتری فانتزی گفته می شود؟

استفاده از شخصیت های کارتونی و کمیک که بسیاری معروف می باشند. در جلد دفترچه یادداشت ها آنها را تبدیل به دفترچه یادداشت فانتزی می کند. در این نوع دفترچه یاداشت ترکیب رنگ های جذاب و اشکال مختلف و همچنین استفاده از تصویر سازی های جذاب و با مزه; که ممکن است کاملا تخیلی باشند و یا برعکس به چشم می خورد.
در برخی موارد نوع صحافی و متریالی که برای ساخت دفترچه یادداشت استفاده می شود نیز آن را به یک دفتر فانتزی تبدیل می کند.متریال های مصرفی که معمولا برای ساخت دفترچه ها استفاده می شود شامل چرم، گلاسه و گالینگور می باشد، اما در دفترچه های فانتزی این متریال ها ممکن است بسیار متفاوت باشد مانند چوب، پلاستیک و …

دفترچه یادداشت فارسی در انواع طرح ها و رنگ ها

دفترچه یادداشت فارسی کش دار مجموعه پارت

دفتر یادداشت های کش دار مجموعه پارت ویژگی های دیگری نیز دارند, مانند: داخله متنوع. شما علاوه بر برگه های یادداشت، برگه های یادداشت: نقطه ای، شطرنجی، سفید، پلنر ها و برگه های پرفراژدار را نیز دارید; که به شما این امکان را می دهد تا چندین کار را در یک دفتر انجام دهید. در انتهای دفترچه نیز پاکتی قرار داده شده تا فضای مناسبی برای مدارک و برگه های اضافی داشته باشید. برای سفارش دفترچه یادداشت تبلیغاتی اختصاصی و تبلیغاتی، می‌توانید به صفجه مربوطه مراجعه کنید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
8 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top