پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

تقویم سالنامه و ۳ کاربرد مهم

تقویم سالنامه

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

یکی از کارهایی که بسیاری از افراد در شروع سال جدید انجام می دهند، خرید تقویم همان سال است. این تقویم ها به شکل های مختلف سررسید و یا نمونه های دیواری و تقویم رومیزی مورد استفاده قرار می گیرند. انتخاب مدل و نوع این محصولات به شرایط استفاده و سلیقه کاربران بستگی دارد. در ادامه به بررسی برخی از مزایای تقویم سالنامه خواهیم پرداخت.

کاربرد تقویم سالنامه


یکی از کاربردی ترین نمونه های تقویم، مدل هایی است که به صورت سررسید یا سالنامه مورد استفاده قرار می گیرند. انواع نمونه های تقویم سالنامه در اندازه های مختلف ساخته می شوند تا افراد با شرایط گوناگون بتوانند آن را مورد استفاده قرار دهند. یکی از مزیت های انتخاب این نوع از تقویم ها مانند تمام مدل های دیگر، پیگیری رویدادها و مناسبت های مخصوص هر تاریخ است. در تقویم هایی که به صورت سالنامه طراحی می شوند، هر برگ به یک یا دو روز اختصاص داده می شود. در برگه مخصوص هر تاریخ نیز رویداد، مناسبت و اتفاقات رخ داده در آن ثبت می شود تا کاربر با باز کردن آن بتواند از این وقایع مطلع شود. کاربرد انواع تقویم های سالنامه ای این شرایط را به راحتی برای مخاطبان فراهم می کنند تا بتوانند با یک نگاه کوتاه نیز از وقایع ثبت شده در تاریخ مورد نظر آگاه شوند.

تقویم سالنامه

دفتر یادداشت تقویم سالنامه


انواع مدل های تقویم سالنامه به صورت دفترچه های تاریخ دار تهیه می شوند. ویژگی ها و مشخصات به کار رفته در این تقویم ها است که باعث وجه تمایز و نامگذاری های متنوع آنها شده است. حالت دفترچه بودن این محصولات باعث شده تا افراد از این تقویم ها برای یادداشت برداری های روزانه خود استفاده کنند. بسیاری از افراد در محیط های کاری و آموزشی برای نوشتن مطالب مهم و کاری خود سررسیدهای مختلف را به کار می برند. این قابلیت باعث شده تا افراد نسبت به خرید تقویم های سالنامه رغبت بیشتری داشته باشند. به ویژه کسانی که به یادداشت برداری روزانه عادت دارند همیشه اولویت خرید تقویم را به نمونه های دفتری اختصاص می دهند.

تبلیغات و برند سازی


امروزه روشهای تبلیغات و بازاریابی بسیار گسترده شده است و یکی از این روش ها نیز کاربرد انواع تقویم سالنامه‌ای است. با توجه به رقابت بالایی که بین کسب و کارهای مختلف وجود دارد، تنوع در تبلیغات نیز بالا است. یکی از موارد مهم در انجام کارهای تبلیغاتی هزینه آن است. تبلیغات همیشه برای تمام کسب و کارها یک بخش پرهزینه بوده است. امروزه به کمک تکنولوژی و تنوع در انجام کارهای تبلیغاتی، هزینه برخی از روش ها کاملا به صرفه می باشد. یکی از روش های به صرفه تبلیغات، استفاده از سررسید یا سالنامه تبلیغاتی است. طراحی انواع تقویم سالنامه تبلیغاتی باعث می شود تا کاربران با پرداخت حداقل هزینه به یک برند سازی هدفمند برسند.

در طراحی و چاپ انواع تقویم سالنامه تبلیغاتی، اقدام به درج لوگو، نام شرکت، چاپ تصاویر و نوشته های اختصاصی شرکت یا مرکز مورد نظر در قسمت های مختلف محصول می کنند. مخاطبان این محصولات در هر بار استفاده از این سالنامه ها با نام و مشخصات این مراکز روبرو می شوند. تماس چشمی پی در پی مخاطب با این اطلاعات باعث حک شدن نام مرکز و برندسازی آن می شود. چون فرآیند برندسازی به گونه ای است که باید نام و مشخصات یک برند یا شرکت برای دفعات بالا توسط مخاطبان دیده شود. با درج مشخصات و نام مراکز مختلف در چاپ سالنامه ، فرآیند برندسازی به صورت اتوماتیک و در هر بار استفاده از این ابزار عملی می شود.

جمع بندی


امروزه تعداد مراکز چاپ فعال که در زمینه طراحی و چاپ تقویم و سالنامه ۱۴۰۳ فعالیت دارند، بسیار زیاد است. هر کدام از این مراکز دارای سبک و تنوع محصولی مخصوص به خود هستند. مراکزی که سابقه بالایی در زمینه چاپ سررسید ها را داشته و به روز نیز باشند، امروزه بیشترین میزان سفارش از مشتریان را دارند. مجتمع چاپ و بسته بندی پارت به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ مرکز با تجربه و به روزی است که توانسته رضایت مشتریان گرامی را به دست آورد.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۰۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top