تولید سررسید با بهترین کیفیت و کمترین قیمت

تولید سررسید با بهترین قیمت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

یکی از موارد مهم در چاپ سررسید توجه به مراحل تولید آنهاست. در ادامه به عنوان و بررسی هر کدام از این مراحل در تولید سررسید اشاره خواهیم کرد.

مراحل تولید سررسید


کارهایی که در پروسه چاپ و تولید سررسید انجام می شود تقریبا یکسان است و فقط کیفیت و نوع خدماتی که برای هر کدام از مشتریان ارائه می شود، با یکدیگر فرق می کند. مراحل تولید انواع نمونه های سررسید شامل موارد زیر می باشد.

  • انتخاب ابعاد و نوع سررسید
  • انتخاب نوع جلد
  • انتخاب نوع کاغذ برای برگه های داخلی سررسید
  • نوع صحافی
  • انتخاب نوع طراحی صفحات داخلی و جلد سررسید ها

قطع سررسید


یکی از مهمترین مراحل تولید سررسید ، انتخاب ابعاد و اندازه آنها است. هر کدام از کاربران با توجه به شرایط و نیاز خود اقدام به سفارش یکی از مدل های سررسید می کنند. برخی از اندازه های کاربردی که توسط تعداد زیادی از کاربران مورد استفاده قرار می گیرد با نام های مخصوص به خود شناخته می شوند. البته به غیر از این نمونه ها، امکان تولید سررسیدها با اندازه های دلخواه و متناسب با سلیقه کاربران نیز وجود دارد.

جلد و کاغذ سررسید


بعد از انتخاب اندازه و ابعاد مناسب برای تولید سررسید ، باید نوع جلد و کاغذ آن را مشخص کرد. تنوع در جلد و نوع کاغذ باعث می شود تا در بسیاری از مواقع کاربران دچار سردرگمی شوند. در انتخاب این دو مشخصه سررسیدها، باید به بودجه، حوزه کاری و البته سلیقه و شرایط کاربران توجه کرد. جلد یکی از مهمترین بخش های یک سررسید است که روی جلب توجه مخاطب تاثیر مستقیم دارد. کاغذی که در صفحات داخلی نیز به کار می رود، نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت محصول است. انتخاب مواد اولیه برای این دو بخش باید با دقت بالا و به درستی صورت گیرد.

صحافی سررسید


به نحوه قرار گرفتن برگه های یک سررسید در کنار یکدیگر صحافی گفته می شود. در تولید سررسید از روش های مختلفی برای صحافی استفاده می کنند. هر کدام از این روش ها نیز هزینه و ماندگاری مخصوص به خود را دارد. کاربران می توانند با انتخاب مناسب ترین نوع صحافی باعث کنترل قیمت تولید این محصولات شوند. درصد بالایی از میزان ماندگاری سررسیدها نیز به نوع صحافی آنها بستگی دارد که توسط مراکز چاپ به مشتریان توضیح داده می شود.

مدت زمان تولید سررسید


یکی دیگر از موارد مهمی که بسیاری از کاربران هنگام ثبت سفارش به آن اهمیت می دهند، مدت زمان تولید سررسید توسط مراکز چاپ است. چاپ این محصولات به شرایط چاپ سفارش و همچنین دوره زمانی است که کاربر اقدام به سفارش از مراکز تولید کننده می کند. مدت زمان تحویل یک سررسید با طراحی ساده سریع تر از نمونه هایی خواهد بود که نیاز به طراحی های اختصاصی و خاص دارند. چون در چاپ این سررسیدها باید در تمام صفحات داخلی و همچنین قسمت جلد آنها از طراحی های سفارشی استفاده کرد. ولی در نمونه های ساده فقط یک طراحی ساده لوگو در صفحات داخلی و قسمت رویه جلد به کار برده می شود.

یکی دیگر از موارد تاثیرگذار روی مدت زمان تولید سررسید ماه یا دوره ای است که مشتری سفارش خود را ثبت می کند. افراد و مراکزی که در دو ماهه آخر سال و در مدت زمانی که همه دنبال چاپ سررسید هستند ، معمولا تحویل به موقع سفارش آن ها به دشواری امکان پذیر است. چون حجم کاری بسیاری از مراکز چاپ بالاست و این مراکز اقدام به تولید و تحویل سفارشات به ترتیب ثبت سفارش مشتریان خود می کنند. ولی در ماه های اول از نیمه دوم سال امکان تحویل سفارش کاربران در زمان مشخص شده و سر وقت وجود دارد. کسانی که به دنبال تحویل به موقع سفارشات خود هستند، بهتر است در ماه هایی مثل آبان و آذر اقدام به ثبت سفارش کنند.

مجتمع چاپ و بسته بندی پارت به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ یکی از مراکز فعال در زمینه تولید سررسید با طراحی های مختلف است. تمام مراکز و سازمان هایی که به دنبال تهیه محصولاتی با طراحی و اندازه های متنوع هستند ، می توانند از تولیدات این مجموعه استفاده کنند. نمونه های جدید سررسید سال آینده رونمایی شده که می تواند توجه بسیاری از کاربران در حوزه های مختلف را به خود جلب کند.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۴۰ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

1 دیدگاه دربارهٔ «تولید سررسید با بهترین کیفیت و کمترین قیمت»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده