جدیدترین انواع ست مدیریتی سررسید با کمترین قیمت

انواع ست مدیریتی سررسید با بهترین قیمت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

جدیدترین پادکست ما را درباره ست مدیریتی سرررسید بشنوید 👇👇👇


یکی از کاربردی ترین نمونه های ست مدیریتی، مدل هایی هستند که داخل آنها از انواع سررسید متناسب با انتخاب کاربر استفاده شده است. داخل ست مدیریتی سررسید از لوازم مختلفی مثل خودکار، جاسوئیچی، روان نویس، لیوان و لوازم کاربردی دیگر در کنار سررسید استفاده می شود. ست های مدیریتی انواع مختلفی دارند و نمونه هایی که داخل آنها از سررسید استفاده شده دارای بیشترین کاربرد هستند. در ادامه به مشخصات و کاربرد این نوع از ست های مدیریتی خواهیم پرداخت.

انواع ست مدیریتی سررسید


انواع ست مدیریتی برای قدردانی از زحمات مدیران و سرپرستان بخش های مختلف یا در مناسبت های خاص مثل شروع سال جدید به مدیران و سرپرستان اعطا می شود. مخاطبان این ست ها می توانند جزء نیروهای شرکت مورد نظر یا مدیرانی در مراکز دیگر باشند. یکی از کاربردی ترین نمونه های ست مدیریتی، مدل هایی هستند که داخل آنها از سررسید هم استفاده شده باشد. کاربرد سررسید به عنوان جزئی از ست مدیریتی، باعث می شود تا ست انتخاب شده ارزش و کارایی بیشتری برای مخاطب داشته باشد.

اصلی ترین کالای موجود در ست مدیریتی سررسید، سالنامه یا سررسید آن است. این سررسید ها با توجه به نوع و کیفیت ست در اندازه و طرح های مختلف طراحی می شوند. در کنار سررسیدها از اقلام متنوع دیگری نیز استفاده می شود. طراحی تمام کالاهایی که داخل ست مدیریتی قرار می گیرد معمولا یکسان است که در زیبایی ظاهری و شیک بودن ست تاثیرگذار است. درجه کیفی ست های مدیریتی سر رسید نیز یکی از موارد انتخابی است که توسط شخص یا شرکت سفارش دهنده مشخص می شود. مراکز و شرکت هایی که هزینه بالایی برای ست های مدیریتی در نظر می گیرند ، معمولا از نمونه ست های نفیس و گران قیمت استفاده می کنند. ست های مدیریتی معمولی و ارزان نیز برای مراکزی که بودجه محدودی دارند و یا نمی خواهند هزینه بالایی صرف کنند، طراحی و عرضه می‌شود.

مزایای ست مدیریتی سررسید


کاربرد ست مدیریتی سررسید نسبت به سایر ست ها بیشتر است و دلیل آن نیز مزایایی است که در این نوع از ست‌ها وجود دارد. هدف اصلی از دادن هدایایی مثل ست ها، تبلیغات و برند سازی است که با توجه به مزایای به کار رفته در ست های مدیریتی سر رسید، این کار به خوبی قابل اجرا می باشد. از مهم ترین مزایای استفاده از این نوع ست ها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • اولین مزیت یک ست مدیریتی سر رسید کاربردی بودن آن نسبت به سایر نمونه های ست است. کالاهایی که برای داخل ست ها انتخاب می شوند ، باید کاربردی باشند و به صورت روزمره مورد استفاده کاربر قرار گیرند. استفاده روزمره از کالاها باعث می شود تا نام و لوگو شرکت اعطا کننده در ذهن افراد حک شود. انتخاب سررسید در ست های مدیریتی یک کار کاملا هوشمندانه است چون یک ابزار کاربردی برای برنامه ریزی روزانه، هفتگی، ماهانه و حتی سالانه است.
  • قرار دادن سررسید در انواع ست مدیریتی باعث ارزشمند بودن آن می شود. سر رسید یک کالای مهم برای استفاده در محیط های اداری و کاری است. با انتخاب یک طرح شیک سررسید و متناسب با شرایط و سلیقه مخاطبان، می توان ارزش ست مدیریتی را چند برابر کرد.
  • تنوع بالای سر رسید و سالنامه ها از لحاظ اندازه و نوع طراحی باعث می‌شود تا مناسب‌ترین نمونه آن را در ست مدیریتی سر رسید انتخاب کرد. انتخاب هر کدام از نمونه های سررسید یک امر کاملا سلیقه ای است که می تواند هزینه کاربر را نیز تحت کنترل درآورد.
بهترین انواع ست مدیریتی سررسید با کمترین قیمت


هر کدام از مراکز و شرکت هایی که اقدام به طراحی و خرید انواع ست مدیریتی سررسید می کنند، هدف و مخاطبان خاصی دارند. همان طور که از نامگذاری آن نیز مشخص است، این ست ها برای مدیران و سرپرستان بخش های مختلف طراحی می شوند. این افراد می توانند داخل شرکت سفارش دهنده ست های مدیریتی فعالیت داشته و یا مدیرانی فعال در شرکت و مراکز دیگر باشند. معمولا این ست‌ها برای هر دو گروه طراحی می‌شوند تا دو هدف قدردانی از زحمات مدیران داخلی شرکت و تبلیغات خدمات و محصولات شرکت اجرایی شود. ست های مدیریتی سر رسید معمولا در بسته بندی های مخصوص و با طراحی خاص در اوایل سال جدید عرضه می شوند. زمان و شرایط دادن ست های مدیریتی در ابتدای سال باعث می شود تا کاربر آن را برای استفاده در لیست لوازم روزمره خود قرار دهد.

برای بررسی نمونه سررسید و هدایای تبلیغاتی ما می توانید به صفحه : انواع سررسید و تقویم مراجعه کنید و برای اطلاعات بیش تر با کارشناسان ما به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید .

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۹ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده