سررسید سال ۱۴۰۲ – سررسید تبلیغاتی

سفارش سررسید 1402
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

سررسید اروپایی ۱۴۰۲

قطع اروپایی همانطور که از نام آن پیداست مربوط به سررسیدهای تولید شده در اروپا می شود. که طی سال های اخیر بومی سازی شده و به جای محتوای میلادی، تقویم شمسی در این قطع چاپ می گردد .
صفحات داخلی سررسید اروپایی از ۱۳ تا ۱۳.۵ سانتی متر عرض و از ۲۱ تا ۲۲ سانتی متر ارتفاع داشته و جلد آن ها بسته به نوع صحافی دوختی یا فنردوبل از ۰.۵ تا ۱.۵ سانتی متر از داخله آن بزرگتر است.

 

سررسیدهای اروپایی به دلیل ابعاد کوچک، برای افرادی مناسب است که همواره سالنامه شان همراهشان است. اما داخله این سررسیدها ممکن است متفاوت باشد، داخله روزانه، پنجشنبه و جمعه باهم، داخله هفتگی و داخله ماهانه، داخله ها به ترتیب از راست به چپ تعداد برگه هایشان کاهش می یابد یعنی سررسید با داخله ماهانه سبک تر بوده و تعداد برگه های یادداشت آن بیشتر می باشد. با توجه به نیازتان بهترین داخله را انتخاب می کنید.

 

سررسیدهای دستیار مهندس از متداول ترین سررسیدهای اروپایی هستند که در انتهای آن اطلاعات مهندسی وجود دارد. برای سررسیدهای تبلیغاتی نیز از سررسیدهای اروپایی به دلیل قیمت مناسب تر بسیار استفاده می کنند. در این سررسیدها لت های گلاسه ( که برای معرفی سازمان و محصول از آن استفاده می شود) در ابتدا، انتها و اواسط سررسید می تواند قرار گیرد، بسیار استفاده می شود و پرطرفدار است.

پارت، آرامش یک انتخاب

 

مجموعه پارت ، با بیش از یک دهه سابقه درخشان در صنعت چاپ و صحافی

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1401 بدست آورید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

شاید این سررسیدها رو هم دوست داشته باشید:)