سررسید و تقویم رومیزی – سررسید و تقویم تبلیغاتی

واتس اپ
ایمیل
تلگرام

سررسید و تقویم رومیزی – سررسید و تقویم تبلیغاتی

موردی پیدا نشد.

سررسید ۹۹- سالنامه ۹۹- سررسید ۱۴۰۰- سالنامه ۱۴۰۰-واحد سالنامه پارت ، تولید کننده انواع سررسید ، سالنامه ، تقویم رومیزی ، ارگانایزر ، سررسید یکروزه ، سررسید یادداشت روزانه .

سررسید ها اطلاعات مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهند و نیز کاربر می تواند اطلاعاتی که به آن نیاز دارد مانند یادداشت های روزانه ، کارهای در دست اقدام ، دریافت و پرداخت ها و شمار تلفن های مورد نیاز و غیره را در آن ثبت کند و همراه داشته باشد.
اطلاعاتی سررسید می تواند اطلاعاتی مانند انواع نقشه ( کشور ، جهان ، مترو ، راه ها و …) ، ساعات رسمی ، زمان بین المللی ، مسافت های زمینی و هوایی ، کد تلفن های داخلی و خارجی ، تلفن های ضروری و غیره را در اختیار ما قرار می دهد که می تواند برای کاربران بسیار مفید و کاربردی باشد.

در تقویم های رومیزی نیز اطلاعات مختلفی مانند سررسیدها اما محدودتر، می توان قرار داد. این اطلاعات شامل لحظه تحویل سال، سال در یک نگاه و مناسبت های ضمیمه است. تقویم ها به دلیل محدودیت ایی که دارند امکان قرار دادن اطلاعات گسترده تری مثل سررسیدها را ندارند، در صورتیکه می خواهید اطلاعاتی متناسب با محصولتان یا کار خود را داشته باشید بهترین گزینه سفارش سالنامه می باشد.

تقویم ها نیز انواع گوناگونی مثل تقویم رومیزی، تقویم دیواری و تقویم های فانتزی دارند که محبوب ترین و پرطرفدارترین آنها تقویم رومیزی است.

سررسید و تقویم رومیزی – سررسید و تقویم تبلیغاتی

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)