سر رسید سال ۱۴۰۲

سر رسید سال 1402 در انواع طرح ها و رنگ ها

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

سر رسید سال ۱۴۰۲ هدیه ای عالی

سر رسید یکی از هدایای مورد توجه مشاغل و سازمان های مختلف سررسید و سالنامه می باشد که هر ساله به مشتریان خود ارائه می دهند .  یکی از دلایل استقبال از سر رسید سال ۱۴۰۲ مورد استفاده بودن آن برای اشخاص قیمت پایین در برابر هدیه و عام شدن و انتظار اشخاص مختلف از شرکت ها برای دریافت سررسید به عنوان هدیه می باشد.

 

تولید سر رسید ۱۴۰۲

روال تولید سر رسید و سالنامه ۱۴۰۲ و تقویم رومیزی در مجموعه پارت به این صورت است. که از فروردین ۱۴۰۱ اقدامات اولیه جهت تولید سر رسید در زمینه طراحی جلد صفحات داخلی تنوع محصولات در سایز های مورد نظر و… در دست انجام است. این مرحله تا آماده سازی کلیه موارد تا اواسط شهریور ماه ادامه دارد. بعد از مرحله تمامی کارها آماده است تا سازمان ژئوفیزیک تقویم سال ۱۴۰۲ را اعلام تا تولید صفحات داخلی براساس آن انجام و بقیه مراحل تولید انجام شود. پس از تولید نمونه های اولیه عکاسی روی محصولات انجام شده و نمونه ها بعد از رونمایی در سراسر نمایندگی ها در کشور توزیع می شوند.

 

 

لازم به ذکر است مجموعه پارت دریافت سفارشات سررسید سال آینده را از اول مرداد ماه آغاز می کند . شرکت و موسساتی که تیراژ بالایی دارند و یا برنامه ریزی بهتری دارند از این تاریخ سفارشات خود را اعلام نمایند.

سر رسیدهای سال ۱۴۰۲ مجموعه پارت به اذعان کارشناسان و طی بررسی های انجام شده تحولی بزرگ خواهد داشت و سعی بر آن داریم تا سطح کیفی ذهنی شما از سررسید را ارتقاء دهیم. نمونه ها و مدل های تولید شده تمامأ نو، متفاوت و خاص می باشد و این تضمین را به شما میدهیم از کیفیت تولید نیز کیفیتی متمایز را تجربه نمایند.

سررسیدهای سال ۱۴۰۲ مجموعه پارت در چهار سایز وزیری ، اروپایی، پالتویی ، جیبی به بازار ارائه خواهد شد و برآنیم تا کیفیتی متمایز به شما ارائه نماییم.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده