سررسید ۱۴۰۲

سررسید 1402
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

سررسید ۱۴۰۲ هدیه ای عالی

سررسید ۱۴۰۲ ،یکی از هدایای مورد توجه مشاغل و سازمان های مختلف سررسید و سالنامه میباشد; که هر ساله به مشتریان خود ارائه می دهند; یکی از دلایل استقبال از سررسید مورد استفاده بودن آن برای اشخاص; قیمت پایین در برابر هدیه و عام شدن و انتظار اشخاص مختلف از شرکت ها برای دریافت سررسید به عنوان هدیه میباشد.

شرکت های مختلفی از جمله چاپ پارت اقدام به تولید سررسید می کنند که هر کدام در تلاشند نیاز های مشتریان خود را برطرف نمایند.

تولید سررسید ۱۴۰۲

روال تولید سررسید ۱۴۰۲ و سالنامه ۱۴۰۲ و تقویم رومیزی در مجموعه پارت به این صورت است. که از فروردین ۱۴۰۱ اقدامات اولیه جهت تولید سررسید در زمینه طراحی جلد صفحات داخلی تنوع محصولات در سایز های مورد نظر و… در دست انجام است. این مرحله تا آماده سازی کلیه موارد تا اواسط شهریور ماه ادامه دارد. بعد از مرحله تمامی کارها آماده است تا سازمان ژئوفیزیک تقویم سال ۱۴۰۲ را اعلام تا تولید صفحات داخلی براساس آن انجام و بقیه مراحل تولید انجام شود. پس از تولید نمونه های اولیه عکاسی روی محصولات انجام شده و نمونه ها بعد از رونمایی در سراسر نمایندگی ها در کشور توزیع می شوند.

 

 

لازم به ذکر است مجموعه دریافت سفارشات سررسید ۱۴۰۲ را از اول مرداد ماه آغاز کرده. شرکت و موسساتی که تیراژ بالایی دارند و یا برنامه ریزی بهتری دارند از این تاریخ سفارشات خود را اعلام نمایند.

سررسیدهای سال ۱۴۰۲ مجموعه پارت به اذعان کارشناسان و طی بررسی های انجام شده تحولی بزرگ خواهد داشت و سعی بر آن داریم تا سطح کیفی ذهنی شما از سررسید را ارتقاء دهیم. نمونه ها و مدل های تولید شده تمامأ نو، متفاوت و خاص می باشد و این تضمین را به شما میدهیم از کیفیت تولید نیز کیفیتی متمایز را تجربه نمایند.

سررسید های سال ۱۴۰۲ مجموعه پارت در چهار سایز وزیری ، اروپایی، پالتویی ، جیبی به بازار ارائه خواهد شد و برآنیم تا کیفیتی متمایز به شما ارائه نماییم.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)