پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۴ عامل تاثیر گذار بر قیمت سال نامه ۱۴۰۳

قیمت سال نامه 1403

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

در نیمه دوم هر سال، سمت سازمان ها و کسب و کارهای گوناگون در تکاپو برای تهیه سالنامه سال بعد هستند . هر کدام از این مشتریان با شرایط مختلف سعی می کنند محصولاتی متناسب با شرایط و نیاز خود تهیه کنند. یکی از ویژگی های متفاوت در هر کدام از این کاربران ، بودجه ای است که برای تهیه سالنامه در نظر گرفته می شود. با توجه به بودجه های مختلفی که برای خرید و چاپ سال نامه ها در نظر گرفته شده، در ادامه به بررسی مشخصات این محصولات و ارتباط با رنج قیمت سال نامه ۱۴۰۳ می پردازیم.

ابعاد سالنامه


یکی از موارد قابل توجهی که می تواند روی قیمت سالنامه ۱۴۰۳ تاثیر داشته باشد، انتخاب ابعاد است. این محصولات با ابعاد مختلف شناخته می شوند و معمولا هر کدام از این ابعاد نیز دارای نام مخصوص به خود هستند. انتخاب ابعاد یا قطع در سال نامه به صورت مستقیم روی سایر مشخصات و ویژگی های این محصولات تاثیرگذار است. در صورتی که کاربران از سررسید ها و یا تقویم هایی با ابعاد بزرگتر استفاده کنند، میزان کاغذ و طراحی که روی صفحات انجام خواهد شد ، بیشتر خواهد بود. این شرایط باعث بالا رفتن هزینه چاپ سال نامه ها می شود.

جلد سالنامه


انتخاب نوع و کیفیت جلد نیز از جمله موارد مهمی است که روی قیمت سالنامه ۱۴۰۳ تاثیر دارد. اولین قسمت از یک سال نامه که توسط کاربر مشاهده می شود، جلد آن است. یک جلد زیبا و با کیفیت می تواند نظر مخاطبان را به خود جلب کند. برعکس این موضوع نیز می تواند اثر منفی روی توجه افراد داشته باشد. تنوع بالای مواد و درجه کیفی آنها برای بخش جلد سال نامه ها دست کاربران را برای انتخاب بهترین و مناسب ترین نوع باز گذاشته است. با انتخاب انواع نمونه های جلد برای سال نامه امکان بالا رفتن یا کاهش قیمت این محصولات وجود دارد. کسانی که قصد چاپ و تهیه سال نامه هایی با قیمت به صرفه دارند، بهتر است از مواد مصنوعی با قیمت ارزان برای جلد استفاده کنند.

طراحی سالنامه


یکی دیگر از موارد مهمی که روی هزینه و قیمت سال نامه ۱۴۰۳ تاثیرگذار است، طراحی هایی است که در چاپ این محصولات به کار می رود. بسیاری از مراکز و کسب و کارها با هدف تبلیغات و بازاریابی اقدام به چاپ سالنامه می کنند. سالنامه ها و سررسیدهایی که برای تبلیغات چاپ می شوند نیز با طراحی های مخصوص هر سازمان چاپ می شوند. استفاده از رنگ سازمانی و لوگو، عکس محصولات و خدمات و همچنین کاربرد نوشته های تبلیغاتی به شکل های گوناگون از جمله ویژگی های انواع سال نامه های تبلیغاتی است. انجام هر کدام از این کارها با هزینه های مختلف از سمت مراکز مختلف چاپ انجام می شود. با توجه به سبک و کیفیت طراحی در سالنامه ها، قیمت تمام شده آنها نیز بالا یا پایین خواهد شد.

کاغذ سررسید


اصلی ترین ماده اولیه ای که در چاپ سالنامه به کار می رود، کاغذ است. به همین دلیل انتخاب و کاربرد نوع کاغذ باعث تغییر قیمت سال نامه ۱۴۰۳ خواهد شد. کاغذها در طیف های رنگی و ضخامت های مختلف وجود دارند که هر کدام از درجه کیفی خاصی نیز برخوردارند. با انتخاب کاغذ ارزان، متوسط یا با کیفیت می توان درصد بالایی از رنج قیمت سررسید یا سالنامه ها را مشخص کرد. البته باید به کاربردی بودن سالنامه هم توجه داشت و از کاغذهایی با رنگ و ضخامت استاندارد در چاپ این محصولات استفاده کرد.

جمع بندی


رنج قیمت سالنامه ۱۴۰۳ توسط بسیاری از مراکز چاپ که اقدام به ثبت سفارش مشتریان خود کرده اند، تا حدودی مشخص است. این مراکز با توجه به شرایط کاربر برای تهیه سال نامه و همچنین رنج تغییر مواد اولیه برای چاپ این محصولات، قیمت حدودی را برای مشتریان خود مشخص می کنند. مجتمع چاپ و بسته بندی پارت یکی از مجموعه های فعال در زمینه چاپ و تهیه انواع سالنامه هاست که به راحتی می توان طرح های محصولی آن را دید. برای اطلاع از قیمت هر کدام از سال نامه با توجه به تعداد سفارش و نوع مواد اولیه نیز می توان با کارشناسان پارت به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ ارتباط برقرار کرد.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۴۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top