بهترین و جدیدترین مدل های هدایای تبلیغاتی ارزان

انواع هدایای تبلیغاتی ارزان

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

امروزه بسیاری از افراد برای خرید گیفت های تبلیغاتی به ارزان بودن گیفت ها توجه زیادی می کنند. شما می توانید هدایای تبلیغاتی ارزان را در تعداد بیشتری تهیه کنید. در این صورت مشتریان زیادی را جذب می کنید و فروش محصولات تان روز به روز افزایش پیدا خواهد کرد. برای خرید انواع هدیه تبلیغاتی باید قیمت آنها را بر اساس استانداردها و فاکتورهای مشخص شده‌ ای محاسبه نمایید. در واقع قیمت سررسید های تبلیغاتی با قیمت تقویم های تبلیغاتی یکسان نیست.

بنابراین مدل هر یک از انواع هدیه های تبلیغاتی را بررسی کنید تا متوجه هزینه کلی خرید آنها شوید. در صورتی که تعداد زیادی از انواع گیفت تبلیغاتی را تهیه نمایید ، قیمت عمده برای خرید گیفت ها پرداخت خواهید کرد. بر همین اساس تمامی فاکتورهایی که مربوط به قیمت گذاری هدایای متفاوت تبلیغاتی می باشد را باید بشناسید و سپس سفارش تان را ارائه دهید

انواع هدایای تبلیغاتی ارزان

برای خرید هدایای تبلیغاتی ارزان باید انواع هدایا را به خوبی بشناسید. هر یک از هدایا کاربردهای متنوعی دارند. بر همین اساس شما باید مخاطبان محصولات تان را بشناسید و سپس یکی از آنها را سفارش دهید. ثبت برند و لوگوی محصولات تان روی هدایا، تاثیر زیادی روی جذب مشتری و فروش بیشتر دارد.  هر یک از انواع هدایای تبلیغاتی دارای ویژگی های خاصی هستند و قیمت آنها با یکدیگر فرق می‌ کند. برخی از ارزان ترین هدایای تبلیغاتی عبارت هستند از

۱- سررسید

 

سررسید ها به عنوان ارزان ترین و بهترین گیفت های تبلیغاتی شناخته می شوند. شما می‌ توانید سررسیدها را در ابعاد و مدل های متفاوتی سفارش دهید. هر یک از مدل ‌های متفاوت سررسید ها را با روش‌ های خاصی طراحی می‌ کنند. برخی از سررسید ها جلد خاص و منحصر به فردی دارند. اما برخی دیگر از آنها را با جلدهای ساده طراحی می کنند. در صورتی که می خواهید هزینه ارزان و مناسبی برای خرید سررسید ها پرداخت کنید بهتر است که نمونه های ساده سررسیدهای تبلیغاتی را سفارش دهید.

۲- تقویم

یکی دیگر از انواع هدایای تبلیغاتی ارزان، تقویم است. تقویم ها از گذشته تا به امروز به عنوان بهترین و کارآمدترین روش های تبلیغاتی شناخته می ‌شده اند. امروزه از این روش برای بازاریابی استفاده می ‌شود. شما می‌توانید برای بازاریابی محصول و شرکت خود تقدیم های متفاوتی را سفارش دهید. لوگو شرکت شما روی تقویم ثبت می شود. بر همین اساس مشتری با برند شما آشنا خواهد شد و نام برندتان همیشه در ذهن مشتری باقی می‌ ماند. تقویم ها را در اندازه های متفاوت طراحی می کنند. همچنین جلد هر یک از آنها با یکدیگر فرق می ‌کند.

۳- جاکارتی

یکی دیگر از انواع گیفت های تبلیغاتی که ارزان می ‌باشد جاکارتی است. جاکارتی ها به عنوان مهم ترین ابزاری شناخته می‌ شوند که امروزه بسیاری از افراد برای قرار دادن کارت های متفاوت خود از آنها استفاده می‌ کنند. جاکارتی های تبلیغاتی را در اندازه ها و مدل های متفاوتی تولید می کنند. بر همین اساس شما می توانید مدل های گوناگون جاکارتی ها را مشاهده کنید و سپس بر اساس نوع برند و بودجه تان یکی از آنها را سفارش دهید. هر یک از جاکارتی ها قیمت خریداری شان با یکدیگر فرق می ‌کند. بر همین اساس باید جاکارتی ها را از نظر زیبایی، قیمت و کیفیت و …. بررسی نمایید و سپس آنها را سفارش دهید

سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان

برای سفارش هدایای تبلیغاتی ارزان ابتدا باید نوع هدایا را تعیین کنید. پس از این که نوع هدیه را انتخاب کردید ، می ‌توانید تعداد مشخص شده ای از هدایا را سفارش دهید. توجه داشته باشید که اگر می خواهید تعداد زیادی از انواع گیفت های تبلیغاتی را سفارش دهید ، می توانید هزینه مناسب و به صرفه تری را پرداخت نمایید.  سفارش اینترنتی هدیه تبلیغاتی برای بسیاری از مشتریان آسان تر می باشد. به همین دلیل بسیاری از تولید کنندگان از جمله ما در شرکت پارت شرایط خرید اینترنتی هدایای تبلیغاتی را برای مشتریان فراهم کرده اند.

تمامی مدل های متفاوت هدیه های تبلیغاتی که ارزان هستند را شما می توانید به صورت اینترنتی سفارش دهید. به همین منظور می توانید با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید .

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۱۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

5 دیدگاه دربارهٔ «بهترین و جدیدترین مدل های هدایای تبلیغاتی ارزان»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده