چاپ سر رسید اختصاصی با کیفیت عالی و قیمت استثنایی

چاپ سررسید اختصاصی با بهترین کیفیت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

درصد بالایی از مشتریانی که اقدام به چاپ سررسید در تیراژهای بالا می کنند، کسانی هستند که دنبال تهیه محصولاتی اختصاصی هستند. این مشتریان که افراد حقیقی و حقوقی هستند با استفاده از این سررسید ها اقدام به بازاریابی و تبلیغات هدفمند می کنند. در ادامه به بررسی برخی از مواردی که در چاپ سر رسید اختصاصی اهمیت دارند، می پردازیم.

قطع سررسید


یکی از موارد مهمی که در چاپ سر رسید اختصاصی اهمیت دارد، ابعاد و اندازه این محصولات است. سررسید ها در طرح و مدل های مختلف تهیه می شوند که هر کدام از این مدل ها نیز دارای ابعاد مخصوص به خود هستند. برخی از اندازه ها با نام های اختصاصی شناخته می شوند که دلیل آن نیز توجه و سفارش بالای مشتریان از این مدل ها بوده است. در سال های اخیر سررسید های اروپایی به دلیل سفارش و استقبال بالا، مورد توجه بسیاری از تولید کننده ها قرار گرفته است. در چاپ سررسید اختصاصی نیز کاربر باید ابعاد و اندازه مورد نظر خود برای چاپ را مشخص کند. افرادی که در انتخاب اندازه مناسب برای چاپ سفارش خود تردید دارند، می توانند از متخصصان مراکز چاپ راهنمایی بگیرند.

صحافی در چاپ سر رسید اختصاصی


از دیگر موارد مهم در چاپ سررسید اختصاصی ، نوع صحافی این محصولات و همچنین نوع کاغذی است که در آن به کار رفته است. صحافی به نحوه قرار گرفتن برگه های سررسید در کنار یکدیگر گفته می شود. استفاده از روش های مختلف صحافی باعث می شود تا ماندگاری سررسیدها با یکدیگر متفاوت باشد. انتخاب نوع صحافی در چاپ سر رسید اختصاصی با توجه به شرایط و بودجه کاربران مشخص می شود. نوع و کیفیت کاغذی که در انواع سررسید اختصاصی به کار می رود نیز روی ماندگاری و زیبایی آنها تاثیرگذار است. ضخامت و طیف رنگی کاغذ در چاپ این محصولات اهمیت دارد که با توجه به نظر مشتری انتخاب می شود. کاغذهایی که در سررسیدهای اختصاصی به کار می روند باید با درجه کیفیتی کل محصول هماهنگی لازم را داشته باشند. چون کاغذها در انواع ارزان، معمولی و با کیفیت وجود دارند که در سررسیدهای مختلف به کار برده می شوند.

طراحی سررسید اختصاصی


مهمترین وجه تمایز بین سررسید های معمولی و اختصاصی طراحی آنها است. در چاپ سر رسید اختصاصی از طراحی های مخصوص با شرایط کسب و کار مشتری استفاده می شود. این امر باعث می شود تا کاربران هنگام استفاده از این محصولات به اختصاصی بودن سررسید ها و شناخت مرکز عرضه کننده سررسید پی ببرند. امروزه از طراحی های متنوع و گوناگونی برای چاپ انواع سررسید اختصاصی استفاده می شود. کسب و کارهای مدرن به دنبال طرح های به روز و جدیدی هستند تا بتوانند توجه کاربران خود را به خوبی جلب کنند. نیاز به طرح های جدید و به روز باعث شده تا تولید کننده ها اقدام به آپدیت خدمات خود در این زمینه کنند. بسیاری از مراکزی که میزان فروش و عرضه آنها بالاست، توانسته اند طراحی های جدیدی در محصولات اختصاصی خود پیاده کنند.

چاپ سر رسید اختصاصی و هماهنگی با حوزه کاری


قطعا چاپ سر رسید اختصاصی زمانی کاربرد لازم را خواهد داشت که با حوزه یا مرکز سفارش دهنده ارتباط و هماهنگی لازم را داشته باشد. طراحی مناسب، استفاده از عکس محصولات و نوشتن خدمات این مجموعه ها در قسمت های مختلف این سررسید ها باعث می شود تا ارتباط لازم بین طراحی و حوزه صورت گیرد. استفاده از رنگ سازمانی مناسب یکی از موارد مهمی است که باید مراکز تولید کننده سررسید در طراحی و چاپ محصولات به آن توجه داشته باشند. درج لوگو و نام سازمان روی بخش بیرونی جلد نیز در ایجاد هماهنگی لازم تاثیرگذار است. البته امروزه از روش ها و طراحی های متنوعی برای چاپ سررسید هایی کاربردی و مرتبط استفاده می کنند.

چاپخانه سررسید اختصاصی


چاپ سر رسید اختصاصی در ابعاد و طرح های مختلف توسط مراکز چاپ زیادی صورت می گیرد اما تولید کننده هایی مانند مجتمع چاپ و بسته بندی پارت که می توانند بیشترین تنوع و انعطاف پذیری را در عرضه محصولات خود داشته باشند، مورد توجه مشتریان در حوزه های مختلف قرار می گیرند. ایجاد طراحی های مختلف در بخش های داخلی و خارجی سررسید ها، کاربرد مواد اولیه متنوع ، ایجاد هماهنگی لازم بین چاپ سررسید و حوزه مورد نظر از جمله مواردی بودند که در چاپ سررسید اختصاصی اهمیت دارند و در بالا نیز به آنها اشاره شد.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۳۵ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

4 دیدگاه دربارهٔ «چاپ سر رسید اختصاصی با کیفیت عالی و قیمت استثنایی»

  1. سلام وقت بخیر
    سررسید اختصاصی به دلیل اینکه از جزییات مختلفی برخوردار است و قیمت ها در لحظه در حال تغییر است این امکان وجود ندارد و پیشنهاد می کنیم برای ثبت سفارش سررسید اختصاصی خود با همکاران من تماس بگیرید. ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده