پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

سررسید افرا کد ۱۰۳

سررسید وزیری افرا

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
کد ۱۰۳
قطع وزیری ۱۷ * ۲۴
نوع کاغذ ۷۰ گرم رنگ سفید
نوع جلد چرم مصنوعی
رنگ جلد طوسی با ۵ رنگ نوار – صفحات دارای لب رنگ همرنگ با نوار
صحافی چسب + دوخت
نوع صفحه بندی هر روز در یک صفحه – پنج شنبه و جمعه با هم در یک صفحه

سر رسید افرا یک جذابیت خالص


سر رسید افرا شکل توسعه یافته سر رسید ایرسا (کد ۲۰۹) است. موفقیت ایرسا باعث شده است که مزایای آن به این شکل توسعه یابد. ابعاد این سررسید ۱۷*۲۴ است و نوع کاغذ استفاده شده در ساخت آن کاغذ سفید ۷۰ گرمی می باشد. روکش آن از چرم مصنوعی ساخته شده است. رنگ جلد این سررسید خاکستری است و پنج نوار رنگی نیز در آن گنجانده شده است. این رنگ ها عبارتند از: قرمز ، سبز ، آبی ، زرد و نارنجی . ترکیب این رنگ ها با زمینه خاکستری ترکیبی زیبا و شیک را ایجاد می کند.

سالنامه ای برای پیوستن به تاریخ


در طراحی سر رسید افرا سعی شده است که هر صفحه را به یک روز از هفته اختصاص دهیم و دو روز آخر هفته، پنجشنبه و جمعه، در یک صفحه با هم قرار می گیرند. از آنجایی که این محصول برای شرکت ها، ادارات، سازمان ها و مراکز تجاری طراحی شده است، بخش بزرگی از صفحه را به یادداشت های کاربران اختصاص داده ایم. در واقع هدف اصلی آن بیشتر برای رفع این نیاز آماده شده است که مانند یک تخته سفید کوچک، به یادداشت های مهم و شخصی اختصاص داده شود.

مزایای سر رسید افرا


آنچه افرا را از بقیه طرح ها و تولیدات ما متمایز می کند توجه آن به نیازهای جامعه است. همانطور که گفتیم استقبال جامعه مصرف کننده از ایرسا (کد ۲۰۹) باعث شد تا طراحان شرکت بر ویژگی های مثبت و جذاب آن در یک محصول مستقل و جداگانه تاکید کنند که حاصل آن افرا است. سر رسیدی که زیبایی، جذابیت و کارایی را به شیک ترین شکل ممکن به شما ارائه می دهد.

خرید سررسید سفارشی


برای خرید سر رسید کلیک کنید و یا سوالات و پیشنهادات خود را با شماره ۸۹۸ ۵۰۰ ۸۸ ۰۲۱ در میان بگذارید. ما صبورانه شما را در مورد روش های خرید راهنمایی خواهیم کرد.

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top