پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

سر رسید الیزه کد ۲۰۳

سررسید اروپایی الیزه

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
کد ۲۰۳
قطع اروپایی ۱۲*۲۲
نوع کاغذ ۷۰ گرم سفید
نوع جلد چرم مصنوعی
رنگ طوسی
صحافی چسب + دوخت
نوع صفحه بندی هر روز در یک صفحه – پنج شنبه و جمعه با هم در یک صفحه

سررسید اروپایی الیزه


سر رسید الیزه جذابیت و سادگی را یکجا دارد. این سررسید با اشرافیت سادۀش شایسته نام الیزه است. سادگی زیباست و این سررسید ساده در رنگ خاکستری با بافت های شیار مانندش مثل یک عکس هوایی از زیبایی های کوهستانی ایران است. روبان آن نیز در رنگ های متنوع سرمه ای، طوسی و قرمز است.

جنس سر رسید الیزه


جنس این سررسید از چرم مصنوعی بافت دار می باشد. شیار های پوششی علاوه بر ایجاد یک سطح خاکستری زیبا، مزیت مهم دیگری نیز دارند که هنگام حمل این محصول دست ها عرق نمی کنند و در عین حال با توجه به این شیارها، تاریخ سر رسید الیزه به راحتی از دست نمی رود.

پلاک سر رسید اروپایی الیزه


پلاک این سررسید بورد کوچک شماست و شما می توانید هر چیزی را روی آن قرار دهید، یک هدیه تبلیغاتی کارآمد. زیبایی آن بلافاصله چشم ها را به پلاک دودی آن می کشاند. صفحات داخلی مربوطه از کاغذ سفید انتخاب شده و تضاد پوشش خاکستری و رنگ سفید برگ ها یکی دیگر از زیبایی های چشم نواز است. صفحات الیزه با چسب و دوخت به هم متصل می شوند که یکی از قوی ترین و بادوام ترین شکل صحافی است.

ابعاد سررسید الیزه


سر رسید اروپایی الیزه با ابعاد ۱۲ *۲۲ سانتی متر است و فضای کافی برای نوشتن یادداشت را در اختیار شما قرار می دهد. اگرچه در مقایسه با سر رسید های وزیری فضای آن کمتر است با این حال فضای داخلی آن برای نوشتن یادآوری ها کافی است. سالنامه سررسید اروپایی الیزه روزنگاشت است و هر روز از تقویم در یک صفحه مجزا نهاده شده است و دو روز پایانی هفته هر دو با هم در یک صفحه فشرده شده اند.

چاپ سررسید


جهت مشاهده محصولات بیشتر به سفارش سررسید مراجعه کنید. روش دیگر سفارش تلفنی می باشد و با تلفن ۸۹۸ ۵۰۰ ۸۸ ۰۲۱ امکان پذیر است. با این کار مستقیماً با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار خواهید کرد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۵ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top