پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

سر رسید مهراد کد ۳۰۴

سررسید اروپایی مهراد

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
کد ۳۰۴
قطع اروپایی بزرگ ۱۴* ۲۱.۵
نوع کاغذ ۷۰ گرم سفید
نوع جلد چرم مصنوعی
رنگ مشکی
صحافی چسب + دوخت
نوع صفحه بندی هر هفته در یک صفحه + یادداشت + اطلاعات مهندسی

سالنامه مهراد


یکی دیگر از محصولات لوکس پارت چاپ است که مخصوص تبلیغات تولید شده و برش آن از نوع اروپایی بزرگ است. ابعاد ۱۴*۲۱.۵ سانتی متر را مناسبترین سایز برای آن دانستیم.
ما سر رسید مهراد را بنا به درخواست به دو صورت صفحه آرایی کرده ایم: یکی به صورت هفتگی و دیگری به صورت دستیار. در حالت هفتگی، هر دو هفته را در دو صفحه قرار داده ایم. نوع صفحه بندی دستیار ما نیز به گونه ای است که هر هفته را در یک صفحه قرار داده ایم. در پایان سررسید نیز داده های مهندسی لازم و برگه های سفیدی را برای یادداشت های تخصصی شما قرار داده ایم.

جلد چرمی مهراد


بهترین چرم ها همیشه بهترین محصولات ما را تزئین میکنند. مهراد دارای جلدی از جنس چرم مصنوعی میباشد. در طراحی جلد این سررسید زیبایی و کاربرد دو اصل مهم برای ما بوده است. ما این چرم های روکش شده زیبا را با روانشناسی رنگ ها ترکیب کرده ایم.
رنگی برای سررسید تبلیغاتی مهراد انتخاب کرده ایم که با اهداف تبلیغاتی آن همخوانی داشته باشند. در کنار این رنگ، پلاک مشکی نیز ترکیب جالب دیگری را می سازد. وقتی نام، برند یا لوگوی شما با لیزر بر روی این پلاک مستطیل شکل حک می شود، کانون توجه و کنجکاوی همه می شود. در واقع وظیفه رنگ های دلخواه مهراد این است که همه نگاه ها را روی نام شما متمرکز کنند.

کاغذ کرمی سر رسید مهراد


وزن مهراد فقط ۲۰۰ گرم است. این هدیه تبلیغاتی منحصر به فرد سبک وزن است زیرا ما از کاغذ کرم رنگ اندونزی استفاده کرده ایم. کاغذی که با زیبایی موقر خود هر نوشته ای را با زمینه کرم رنگ خود به اثری زیبا تبدیل می کند و بر خلاف کاغذهای سفید براق، نور محیط را در بافت های خود جذب می کند تا از انعکاس آن به چشمان شما آسیبی نرسد. با سالنامه مهراد با خیال راحت بنویسید و بخوانید.

خرید سر رسید

شما می توانید از طریق سفارش سررسید ۱۴۰۴ محصول مورد نظر خود را پیدا کرده و سفارش دهید.
قصد خرید عمده و تیراژ بالا دارید؟! با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس بگیرید و با بخش پشتیبانی ما مشورت کنید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۵ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
3 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top