هاردباکس

سر رسید مروا کد ۲۰۵

سررسید اروپایی مروا

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

کد ۲۰۵
قطع اروپایی ۱۲ * ۲۲
نوع کاغذ۷۰ گرم رنگ کرم اندونزی
نوع جلدچرم مصنوعی
رنگطوسی
صحافیچسب + دوخت
نوع صفحه بندیهر روز در یک صفحه – پنج شنبه و جمعه با هم در یک صفحه

سر رسید مروا ۱۴۰۲


یکی دیگر از سررسید های قطع اروپایی پارت چاپ است. سر رسید مروا با طراحی جلد خاص خود از بقیه محصولات ما متمایز شده است. یک خط مورب ساختار مستطیل شکل جلد را به دو قسمت مجزا تقسیم می کند.
در قسمت پایینی این دو فضای ایجاد شده با بافتی پر چین روبرو می شویم ولی قسمت فوقانی آن بافت نرمتری دارد. قسمت چروکیده پایینی شبیه پوست دارای بافت طراحی شده و در واقع نام آن بافت دار است. هر دو قسمت جلد به رنگ طوسی است و این بافت سخت به سررسید استحکام و دوام می بخشد.

پلاک دودی رنگ سررسید مروا


در بخش بالایی جلد نرم و طوسی رنگ سررسید پلاکی دودی شکل نصب شده است تا نام شما بر روی آن با لیزر حک شود که در کنار جلد بافت دار نگاه هر بیننده ای را بی اراده به خود جذب میکند.

سایز سررسید مروا


سایز سررسید مروا به قطع اروپایی کوچک تعلق دارد و ابعاد آن نیز ۲۲ در ۱۲ سانتی متر است. کاغذی که پارت چاپ برای این محصول ویژه خود برگزیده، کاغذ کرم رنگ اندونزی است. رنگ زمینه کاغذ اندونزی در کنار جلد طوسی رنگ یک همنوایی رنگی چشم ربا را می سازند.

سر رسید مروا در پنج رنگ شاد


سالنامه مروا با پنج رنگ آبی، زرد، سبز، قرمز و نارنجی و به صورت روزنگاشت طراحی شده است که در هر صفحه یک روز گنجانده شده است. پنج شنبه و جمعه هر دو یک صفحه را به خود تخصیص داده اند.

سررسید ۱۴۰۲

برای مشاهده سررسید های ۱۴۰۲ به صفحه: سفارش سررسید مراجعه کنید. روش دیگر سفارش تلفنی می باشد و با تلفن ۸۹۸ ۵۰۰ ۸۸ ۰۲۱ امکان پذیر است. با این کار مستقیماً با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار خواهید کرد

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده