معرفی ست هدیه مدیریتی نوژان

کد 802 ست هدیه نوژان
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

 

ست هدیه نوژان شامل: ارگنایزر،کیف پول، دفترچه یادداشت و خودکار می باشد

ست های هدیه (پک هدیه) هدیه ای مناسب برای سال جدید می باشد. بسیاری از سازمان ها این پک ها را تهیه کرده و به مشتریان، کارمندان و اشخاص خاص هدیه می دهند. ست هدیه نوژان شامل یک ارگانایزر ، کیف پول ، یادداشت و خودکار می باشد.

ارگانایزر درون پک نوعی سالنامه ۱۴۰۱ مخصوص مدیران است که هفته را در دو صفحه آورده و باقی آن به برگه های یادداشت و بخش ضمیمه ها مثل مسافت بین شهر ها ، کشور ها و یا اطلاعات مهندسی اختصاص دارد.

ارگانایزر چیست؟

ارگانایزر یا سررسید مدیریتی به گونه ای از سررسید گفته می شود که همانطور که از اسمش پیداست توسط مدیران و مسئولان ارشد سازمان ها استفاده می شود. نواخت روزها در این سالنامه ها به گونه ای است که یک هفته در یک صفحه آورده می شود از این رو به آن هفته در یک صفحه و سررسید هفته شمار هم می گویند.

بسته بندی این محصول, از نوع هاردباکس سه تکه تولید واحد چاپ و بسته بندی پارت است. و از جنس گالینگور می باشد که بسیار زیبا و مقاوم طراحی شده است.

پک های هدیه مجموعه پارت هر ساله در ابعاد و طرح های متنوع تولید می شوند. که این پک ها شامل محصولات تولیدی مجموعه می باشند. ست های هدیه شامل سررسیدهای وزیری و اروپایی، دفترچه یادداشت ها، تقویم رومیزی و خودکار می باشند.

ست هدیه نوژان
ست هدیه نوژان در مجتمع چاپ و بسته بندی پارت

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

10 دیدگاه دربارهٔ «معرفی ست هدیه مدیریتی نوژان»

  1. ست هدیه بهترین و لاکچری ترین هدیه واسه آدمای مهم زندگیمونه کیفیت چرمش عالیه و مهم تر از اون یادداشت خوبی داره و از تقویم داخلش هم میشه استفاده کرد و قابل حمله به راحتی .

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)