پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

سومین روز از نوزدهمین دوره نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی

نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی 1402

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

نوزدهمین دوره از نمایشگاه تبلیغات، برندسازی، بازاریابی زنجیره صادرات و  صنایع وابسته، در تاریخ ۱۳ آذر ماه ۱۴۰۲ آغاز گردید. به رسم هر سال، مجتمع چاپ و بسته بندی پارت در این نمایشگاه بین المللی نیز حضور پرشور و متفاوتی داشت. در این دوره از نمایشگاه، غرفه پارت چاپ در سالن ۳۸ دایر گردید و محصولاتی کاملا منحصر به فرد را برای بازدیدکنندگان محترم به نمایش گذاشت. در سومین روز از نمایشگاه تبلیغات و بازاریابی ۱۴۰۲، تعداد بازدیدکنندگان غرفه پارت افزایش چشمگیری داشت و افراد زیادی از کشورهای مختلف با مدل های جدید تقویم رومیزی، سالنامه و سررسید و ست های هدیه مجموعه ما آشنا شدند. همانطور که در گزارش روزهای گذشته عنوان کردیم، تمرکز مجموعه پارت در سال ۱۴۰۳ روی سررسید و تقویم رومیزی و هدایای تبلیغاتی گذاشته شده است و در روز سوم، مدل های جدید و خلاقانه تقویم رومیزی برای بازدیدکنندگان محترم به نمایش درآمدند.

تقویم رومیزی تبلیغاتی، دیده شدن در چشم مخاطب

تقویم رومیزی، از آن دسته محصولاتی است که بکارگیری آن بعنوان یک ابزار تبلیغاتی می‌تواند از بهترین انتخاب‌های پیش رو باشد. چاپ یک تقویم رومیزی اختصاصی که نام و نشان برند شما در قسمت‌های مختلف آن به چشم می‌خورد و هدیه دادن آن به سایرین، به طرز قابل توجهی روی برندسازی و تبلیغات مجموعه شما اثرگذار خواهد بود. پارت چاپ برای سال ۱۴۰۳، از ۵ مدل تقویم رومیزی حرفه‌ای و خلاقانه رونمایی کرد که هرکدام طراحی مخصوص به خود را دارند و تمامی آن‌ها از قابلیت اختصاصی سازی و سفارش در تیراژ بالا برخوردار می‌باشند. “تقویم رومیزی آرالیا” و “تقویم رومیزی پارلا” مدل‌های جدید تولید شده برای سال ۱۴۰۳ هستند که طراحی منحصر به فردی داشته و تا کنون نمونه آن را در جایی مشاهده نکرده‌اید. همچنین مدل‌های “یونا“، “چکاوک” و “مایا” نیز با طراحی جدید و مختص سال نو به سبد محصولات پارت اضافه شده‌اند.

تقویم رومیزی پارلا کد 604

پارت چاپ، تلفیق کیفیت و خلاقیت

مهمترین ویژگی محصولات مجموعه ما، خلاقیت بکار رفته در طراحی، در کنار کیفیت قابل توجه آن‌ها می‌باشد. تقویم رومیزی های جدید پارت نیز از این قاعده مستثنی نبوده و در طراحی آن‌ها، از هیچ گونه تلاش و بدعتی مضایقه نشده است. بجز مدل یونا که جنس پایه آن پلکسی مات مشکی می‌باشد، سایر مدل‌های تقویم رومیزی با پایه از جنس گالینگور درجه یک تولید می‌شوند که استحکام و مقاومت بالایی داشته و در طول سال، ماندگاری و دوام خود را به شما اثبات خواهند کرد. همچنین برای چاپ برگه های تقویم نیز از کاغذ گلاسه ۲۵۰ گرم باکیفیت استفاده شده که گرماژ بالا و ضخامت این نوع کاغذ سبب می‌شود که در حین تورق تقویم، هیچ گونه آسیبی به آن وارد نشود. از دیگر ویژگی‌های تقویم رومیزی های پارت که در نمایشگاه امسال رونمایی شدند می‌توان به این مورد اشاره کرد که تمامی قسمت‌های آن‌ها، اعم از جلد و برگه اول، صفحات داخلی، پلاک، طراحی های بصری و میزان تبلیغات مد نظر برای چاپ، کاملا قابلیت اختصاصی سازی را داشته و شما قادر هستید محصولاتی تماما سفارشی شده برای برند وکسب و کار خودتان سفارش دهید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع ست هدیه تبلیغاتی

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top