پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

جعبه النگویی با کیفیت و جذاب

جعبه النگویی

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

جعبه النگویی که پارت تولید می کند، به خوبی از النگوها محافظت می نماید. در واقع کار یک جعبه خوب نیز همین است. شکی نیست که جعبه جواهرات باید زیبا باشد، اما زیبایی همه داستان نیست! هنر، صنعت و ایمنی باید دست به دست هم دهند تا یک جعبه خوب تولید شود. در طراحی جعبه، تقسیم فضا باید با الهام از اصول تناسب هندسی صورت بگیرد و در عین حال، برای دوام جعبه ها نیز چاره اندیشی شود. جعبه های النگوی پارت، هر سه ویژگی را دارند.

رنگ بندی جعبه النگویی پارت


رنگ بندی جعبه النگویی که خوب طراحی شده باشد، فقط به بخش هنری واحد طراحی مربوط نمی شود. رنگ، شکل و تقسیم فضای جعبه را هم آشکار می کند. رنگ هایی که در رنگ آمیزی جعبه های پارت به کار می روند، از خوش شانس ترین رنگ های ما هستند! چرا؟ به این دلیل که بیشتر از بقیه رنگ ها، طرفدار دارند! رنگ هایی مثل آبی، سبز، سفید، زرد، قرمز، نارنجی، مشکی، سرمه ای، صورتی و کرم محبوبیت ویژه ای دارند. البته در اینجا سخن از سلیقه عمومی است. طبعا در هر جامعه ای، سلیقه های خاص هم وجود دارند! آیا آن سلیقه های خاص نباید سهمی در این مجموعه رنگ ها داشته باشند؟ طبعا دارند! چاپگرهای پارت چاپ، حتی سلیقه های خاص را هم راضی نگه می دارند! کافی است که این رنگ های ویژه را به ما سفارش دهید!

دیواره های جعبه النگویی


دیواره جعبه النگویی که با مقوای با کیفیت درست شده باشد، تکیه گاه مطمئنی برای النگوی شما است. این دیواره های محافظ دو لایه ای، آسیب های احتمالی به النگوها را دفع می کنند. گرد و غبار نیز از این دیواره های استوار رد نمی شود. برخی از این جعبه ها قفل دار هم هستند. در واقع نمونه های لاکچری جعبه ها امکانات بیشتری دارند که قفل یکی از آنها است. با این قفل ها، نه تنها تار عنکبوت و غبار به درون جعبه ها راه پیدا نمی کند؛ بلکه دستی به غیر از دست شما هم حق ندارد النگو را لمس نماید.

آستر جعبه


جعبه النگویی که دستگاه های تمام خودکار پارت چاپ تولید می کنند، النگو را تنگ در آغوش می فشارد بدون آنکه آن را در تنگنا قرار دهد! به این معنا که جادار و در عین حال جمع و جور است. فضای داخلی آن هم آستر دوزی شده است. پارچه مخمل آستر آن، مثل یک فرش سلطنتی در زیر النگوی شما گسترده شده است. خوبی این پارچه در این است که هیچ پرزی از خود پس نمی دهد. در نتیجه النگوی شما با شبکه ای از پرزهای ریز، به یک موجود پشمالوی کوچک تبدیل نمی شود! برعکس ! النگو با پارچه مرغوب پارت چاپ، همیشه درخشان و تمیز می ماند.

قیمت جعبه النگویی


قیمت جعبه النگویی که پارت می سازد، در مقایسه با بازار خیلی پایین است. البته قیمت گذاری یک ساز و کار نسبی است و باید در رابطه با کیفیت مواد به کار رفته و زیبایی محصول، بررسی شود. با همه اینها باز، قیمت های پارت، منصفانه است و به رونق بازار کمک می کنند.

خرید آنلاین


خرید جعبه النگویی که پارت تولید می کند، از دو راه ممکن است. یکی از این راه ها، خرید آنلاین است. برای خرید آنلاین، باید کالای دلخواه خود را برگزینید. برای راحتی کار شما، همه ویژگی های محصول به صورت گزینه های گرافیکی آماده در صفحه بارگذاری شده اند. با کلیک بر این گزینه ها، محصول را با خصوصیات دلخواه خود خواهید خرید.

سفارش عمده جعبه النگویی

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع جعبه طلا و جواهرات

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top