پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

جعبه انگشتر و ۳ نکته مهم

3 نکته مهم سفارش جعبه انگشتر

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

یکی از مهمترین کاربردهایی که جعبه انگشتر دارد، زمانی است که شما می خواهید یک انگشتر را به دیگران هدیه بدهید. در چنین موقعیتی قطعا به جعبه نیاز دارید. این جعبه شکوه و جلوه انگشتر را چندین برابر می کند و در نگاه اول چشم را به خود خیره می کند. در هنگامی که به دنبال جعبه هستید، برای انگشتری که می خواهید هدیه دهید، باید چند نکته را مورد نظر داشته باشید که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

نکات مهم سفارش جعبه انگشتر

 

خرید جعبه انگشتر و معیار هایی که باید رعایت کنید!

۱- اندازه جعبه انگشتر: یقینا اندازه جعبه باید متناسب با اندازه انگشتر باشد! شاید با خود بگویید: “با توجه به سایزی که این زیور دارد، در اکثر جعبه های انگشتری جای می گیرد.” بله درست است اما بعضی از انواع انگشتر مانند: انگشترهای فیوژن، اندازه ای بزرگ دارند و ممکن است در جعبه های کوچک یا جعبه مقوایی های ساده جای نگیرند. همچنین انگشتر هایی که دارای نگین سنگ قیمتی هستند، در سایز های مختلفی ساخته می شوند که بعضی از آنها بزرگ می باشند و باید در انتخاب جعبه برای این قبیل انگشتر ها، به سایز جعبه دقت نمایید.

۲- به دنبال چه جنسی برای جعبه انگشتر هستید؟ با توجه به اینکه می خواهید به چه کسی هدیه دهید، باید جنس جعبه را انتخاب کنید. اگر انگشتر شما مردانه است، باید جعبه ای با طرح های نسبتا ساده تهیه کنید. اما اگر طرف شما خانم می باشد، بهتر است که جعبه ای با جنس مخمل یا شیشه یا مقوای طرح دار انتخاب نمایید. البته این انتخاب به سلیقه خودتان بستگی دارد. هیچ دسته بندی خاصی برای آن در نظر گرفته نشده است. ممکن است یک جعبه چوبی در طرح خاصی باشد و برای یک انگشتر زنانه کاملا مناسب باشد. یا یک جعبه مخملی رنگ سنگینی داشته و متناسب با انگشتر مردانه باشد.

۳- چقدر می خواهید برای جعبه انگشتر هزینه کنید؟ طبیعتا کیفیت جعبه ای که می خرید بستگی به هزینه ای که خرج می کنید ، دارد. هرچه هزینه بیشتر باشد ، جعبه هم جلال بیشتری خواهد داشت.

 

از انگشتر های خودتان با جعبه مخصوص نگهداری کنید

جعبه انگشتر صرفا برای هدیه به شخص دیگر استفاده نمی شود و ممکن است شما برای نگهداری از انگشتر های خودتان به جعبه نیاز پیدا کنید. این فکر کاملا هم معقول به نظر می رسد! چرا که با توجه به کوچک بودن انگشتر،  در محافظت و نگهداری از آن باید اهتمام ویژه داشت تا گم نشود و گرنه پیدا کردن آن به مانند گشتن دنبال سوزن در انبار کاه می ماند.

برای نگهداری طولانی مدت انگشتر در جعبه، جنس جعبه حائز اهمیت می باشد. جعبه های چوبی نباید در معرض رطوبت قرار بگیرند و جعبه های مخملی باید از جنس خوبی برخوردار باشند تا کرک و پرز ندهند.

 شما می توانید جعبه ای تهیه کنید که همه انگشتر هایتان در آن جا بگیرند و همه آنها را یک جا داشته باشید. تا از پراکندگی آنها جلوگیری کنید و دیگر نیازی نباشد جداگانه به دنبال هر کدام بگردید.

جعبه علاوه بر اینکه از گم شدن انگشتر جلوگیری می کند، مانع از گرد و غبار گرفتن آن هم می شود. با توجه به ظرافت انگشتر، اگر گرد و غبار بر روی آن بنشیند، تمیز کردن آن کاری بس دشوار است ! دیگر شما ناچار هستید برای تمیز کردن انگشتر به طلا فروشی ها مراجعه کرده و این کار را به آنها بسپارید. پس بهتر است با تهیه جعبه برای انگشتر هایتان، امنیت آنها را تامین نمایید.

انتخاب جعبه انگشتر و سه نکته مهم

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع جعبه طلا و جواهرات

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
5 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top