پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

سررسید ارزان با بهترین کیفیت

سررسید ارزان و زیبا

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
خانم رمضانی

اگر می خواهید سررسید را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید ، پادکست ♫ زیر را از دست ندهید! 👇👇👇

یکی از نکات قبل توجهی که در بسیاری از کسب و کار های بزرگ می بینیم ، سفارش چاپ یا خرید سررسید اختصاصی است. این مراکز با اهداف مختلفی اقدام به خرید و یا سفارش چاپ سررسید هایی برای معرفی حوزه کاری و ارتباط با مخاطبان خود می کنند. در تهیه این سررسید ها اولویت های زیادی برای سفارش دهندگان وجود دارد که یکی از مهمترین آنها هزینه است. هر کدام از این مراکز سعی می کنند سر رسید هایی با ویژگی ها و قیمت مناسب تهیه کنند. برای رسیدن به این هدف راهکارهایی وجود دارد که در ادامه به بررسی چند مورد آن می پردازیم .

چاپ سررسید ارزان


یکی از راهکارهای کاربردی برای تهیه سررسید ارزان ، سفارش این محصول با تعداد یا تیراژ بالا به مراکز چاپ است. این روش مختص مراکز و شرکت هایی است که تعداد بالایی سر رسید سفارش می دهند. این راهکار برای درصد بالایی از کارهای طراحی و چاپ استفاده می شود که روی قیمت تمام شده تکی هر کدام از محصولات تأثیرگذار است. در چاپ سررسید ها نیز می توان با سفارش در تیراژ بالا در کاهش قیمت تکی هر کدام از سر رسید ها تأثیر گذاشت.

کاغذ سررسید


یکی دیگر از موارد مهمی که می تواند روی قیمت انواع سررسید تأثیر مستقیم داشته باشد، نوع کاغذی است که در چاپ آن به کار می رود. ضخامت و کیفیت هر کدام از نمونه های کاغذ باعث شده تا بها و قیمت آن نیز متفاوت باشد. هر کدام از سفارش دهندگان چاپ سررسید می توانند از کاغذهای مختلف با ضخامت، رنگ و کیفیت متنوع برای تهیه سررسید هایی متناسب با بودجه خود استفاده کنند. نوع کاغذی که در چاپ سر رسید ها به کار می رود، درصد بالایی از هزینه چاپ این محصولات را شامل می شود. با انتخاب نوع کاغذ از نمونه های معمولی و ارزان تر می توان قیمت تمام شده آن را کنترل کرد .

جلد سررسید


نوع جلد به کار رفته در انواع نمونه های سررسید ، روی زیبایی ظاهری و قیمت این محصولات تأثیر مستقیم دارد. افراد و مراکزی که به دنبال تهیه یک سررسید ارزان هستند، باید در انتخاب نوع جلد سررسید دقت لازم را داشته باشند . در قسمت جلد سررسید ها می توان از مواد طبیعی و مصنوعی با کیفیت های مختلف استفاده کرد. متناسب با نوع مواد اولیه ای که در هر کدام از نمونه های جلد به کار رفته ، قیمت نهایی سر رسید ها نیز کم یا زیاد می شود. امروزه مواد بسیار زیادی برای تهیه جلد هایی شیک و قیمت مناسب وجود دارد. کاربران می توانند بهترین نمونه جلد را برای سر رسید های سفارش داده شده، با قیمت مناسب انتخاب کنند.

سررسید ارزان پارت

صحافی سر رسید


یکی دیگر از موارد مهم که می تواند روی تصمیم مشتریان برای تهیه یک سررسید ارزان تأثیرگذار باشد، نوع صحافی است که در چاپ آن به کار رفته است. صحافی به روش کنار هم قرار گرفتن صفحات یک کتاب، دفتر یا سر رسید گفته می شود. در انجام کار صحافی از روش های مختلفی استفاده می شود که هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارد. برخی از روش های صحافی هزینه های بالایی را برای کاربران به همراه دارد . در حالی که در برخی از روش های دیگر می توان با هزینه های کمتری کار صحافی را انجام داد. برای سفارش یا خرید سر رسید هایی که قیمت مناسب دارند ، بهتر است روش های ارزان تر صحافی انتخاب شود. این موضوع باعث کاهش رنج قیمت کلی محصول می شود.

جمع بندی


پیشنهادات بسیار زیادی برای تهیه انواع سررسید ارزان وجود دارد که متناسب با شرایط، نیاز و بودجه کاربران متغیر است. در بالا به چند مورد مهمی که به صورت کلی روی قیمت تمام شده سررسید ها تاثیر گذار است ، اشاره کردیم. ولی موارد جزئی و اصلی زیادی وجود دارد که با توجه به شرایط هر کدام از سفارش دهندگان سر رسید متغیر است. برای کنترل قیمت خرید یا سفارش چاپ سررسید و تقویم رومیزی می توانید از کارشناسان پارت چاپ به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ راهنمایی بگیرید. این مجموعه ها با افراد متخصصی که دارند، می توانند شرایط را بررسی کرده و با توجه به بودجه کاربران بهترین پیشنهادات را به آنها بدهند. چون علاوه بر قیمت مناسب یک سررسید، کیفیت و کاربردی بودن آن نیز مهم است.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۵ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top