پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۵ مزیت مهم خرید سررسید اروپایی

سررسید اروپایی-1

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

یکی از مشخصاتی که سررسید ها و تقویم رومیزی را از یکدیگر جدا می کند، اندازه و ابعاد به کار رفته در آنها است. انواع سررسید هایی که عرضه می شوند، دارای ابعاد و اندازه های مختلف بوده و با نام مشخصی نیز شناخته می شوند. یکی از سررسید های کاربردی و پرطرفدار در سال های اخیر، نمونه های اروپایی بوده است. این سررسید تحت نام های رقعی باریک و پالتویی بلند نیز شناخته می شود. برای سهولت در خرید سررسید اروپایی، در ادامه به بررسی بیشتر این مدل از سررسید و انواع آن خواهیم پرداخت.

انواع سررسید اروپایی پارت

در طراحی سررسید اروپایی از طرح و مدل های متنوعی استفاده شده است. تنوع در ظاهر و کاربرد این نوع از سررسید ها باعث شده تا انواع مختلف سررسید توسط مراکز چاپ طراحی و عرضه شود. نمونه های کاربردی و شناخته شده از سررسید های اروپایی شامل موارد زیر می باشند:

 • سررسید اروپایی روز شمار
 • نمونه های هفته شمار
 • سالنامه های اروپایی ماه شمار
 • سررسید اروپایی دستیار مهندسی
 • انواع سررسیدهای اروپایی ترمو- کش دار
 • سررسید های اروپایی ترمو ساده
 • انواع سررسید های اروپایی چرمی
 • سالنامه های اروپایی با جلد اشبالت
 • انواع سررسید های اروپایی مدیریتی

در نامگذاری هر کدام از نمونه های سررسید اروپایی که در بالا به آن اشاره کردیم، به جای کلمه سررسید اروپایی از نام هایی مثل رقعی باریک یا پالتویی بلند نیز استفاده می شود. دلیل این نامگذاری در تفاوت های ابعادی است که سررسید اروپایی با سررسید های رقعی و پالتویی دارد. سالنامه اروپایی در مقایسه با نمونه های رقعی از عرض باریک تری برخوردار است ولی طول آن یکسان است. تفاوت این سررسید با نمونه های پالتویی نیز در طول است. یعنی عرض آنها یکسان و طول نمونه سررسید های اروپایی بیشتر از سررسید های پالتویی می باشد.

سررسید اروپایی با بهترین کیفیت

 

مزایای خرید سررسید اروپایی پارت

مشخصات انواع سررسید اروپایی وجود دارد، باعث شده تا مخاطبان آن بیشتر از نمونه های دیگر باشند. خرید سررسید اروپایی مزایای زیر را دارد:

 • ابعاد به کار رفته در ساخت این سررسید ها کاملا استاندارد و کاربردی است. اندازه های طول و عرض آنها به گونه ای انتخاب شده که قابلیت قرار گرفتن در کیف های مختلف را دارند.
 • نوع و رنگ کاغذی که در این نوع از سررسید ها به کار می رود، مات و کرم رنگ است. این ویژگی باعث می شود تا از انعکاس نور و خستگی بیش از حد چشم ها هنگام استفاده از سررسید جلوگیری شود.
 • طراحی گوشه های انواع سررسید اروپایی به صورت گرد است. این ویژگی ظاهری باعث ایجاد جذابیت بیشتر محصول و کاربردی بودن آن شده است.
 • طراحی پاکت مدارک در انواع سررسید اروپایی یکی دیگر از مزیت های کاربردی این نوع از سالنامه ها است. از این پاکت برای قرار دادن کارت ویزیت و برگه هایی استفاده می شود که نیاز به نگهداری دارند. کاربرد این پاکت باعث شده تا کاغذی اضافه ای لا به لای برگه های سررسید قرار داده نشود.
 • یکی دیگر از ویژگی های ظاهری سررسید های اروپایی، به کار بردن کش نگهدارنده است. این کش باعث نگهداری بهتر مدارک داخل پاکت نگهدارنده و باز نشدن برگه های سررسید هنگام عدم استفاده می شود.
انواع سررسید اروپایی


مشخصات سررسید اروپایی پارت

ویژگی های نوع جلد، جنس صفحات داخلی و آستر:

هر کدام از نمونه های سررسید اروپایی که توسط مراکز و افراد مختلف تهیه می شود، می تواند به صورت کاملا اختصاصی تهیه شود. ولی برخی از مشخصات در این نوع سررسید وجود دارند که همیشه ثابت هستند. نوع جلد، جنس صفحات داخلی و نوع آستری که در این سررسید ها به کار می رود ، از جمله مشخصاتی هستند که قابلیت تغییر را دارند. نوع کاغذی که در بسیاری از سررسید های اروپایی مورد استفاده قرار می گیرد، کاغذ تحریر ۷۰ گرم با رنگ کرم است. نوع جلد به کار رفته در سررسید های اروپایی نیز کاملا سلیقه ای و متناسب با بودجه سفارش دهنده انتخاب می شود. استفاده از انواع چرم طبیعی، ترمو و مواد پلاستیکی دیگر از جمله نمونه های جلد در این نوع از سررسید ها می باشند. یک لایه در ابتدا و انتهای انواع سررسید اروپایی به کار می رود که به عنوان آستر شناخته می شود. جنس و نوع آستری که در این سررسید ها به کار می رود نیز می تواند متناسب با سلیقه کاربر انتخاب شود. ضخامت لایه های آستر نسبت به صفحات داخلی بیشتر است که باعث نگهداری از صفحات داخلی و جلوگیری از جدا شدن مغزی سررسید از جلد آن می شود.


برای انتخاب درست هر کدام از مشخصات بالا هنگام سفارش و خرید سررسید بهتر است از افراد متخصص در این زمینه راهنمایی بگیرید. کارشناسان مجموعه پارت چاپ آماده ارائه مشاوره های حرفه ای برای خرید سررسید اروپایی متناسب با شرایط کاربران هستند که می توانید از طریق شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ با آن ها در تماس باشید.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
4 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top