پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

قیمت سررسید لاکچری با تخفیف استثنایی و بهترین کیفیت

سررسید لاکچری با بهترین قیمت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
خانم رمضانی
پادکست ما ♫ را درباره ” سررسید لاکچری ” از دست ندهید! 👆👆👆


یکی از فاکتورهای مهم هنگام خرید یا چاپ سررسید ، قیمت تمام شده آنها است. قیمت انواع سررسید هایی که در بازار عرضه می شوند، تحت تأثیر بسیاری از موارد قرار دارند. قیمت سررسید ها را نمی توان بدون توجه به مشخصات و نوع مواد اولیه آنها تعیین کرد. هر کدام از سررسید هایی که در سطح های مختلف کیفی طراحی و چاپ می شوند، دارای رنج های قیمتی مختلف می باشند. در ادامه به چند عامل مهمی که تعیین کننده قیمت انواع نمونه های سررسید لاکچری و لوکس هستند، اشاره خواهیم کرد.

تیراژ چاپ سررسید لاکچری


یکی از عوامل اصلی و مهم در تعیین قیمت سررسید لاکچری ، تعداد تیراژ چاپ است. افرادی که قصد سفارش تعداد بالایی سررسید را دارند ، با ثبت سفارش یک جا به مراکز چاپ می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند. هر چقدر تعداد تیراژ چاپ سررسید بالا باشد ، قیمت تمام شده چاپ این محصولات نیز به صرفه تر خواهد بود. در مورد سررسید های لاکچری نیز شرایط به همین صورت است. با توجه به هزینه بالای چاپ و طراحی سر رسید های لاکچری و لوکس، با بالا رفتن تعداد تیراژ چاپ، قیمت چاپ هر سررسید به صرفه و اقتصادی خواهد بود.

کاغذ سررسید


درصد بالایی از قیمت سررسید لاکچری به نوع کاغذی بستگی دارد که در چاپ آن به کار رفته است. سررسید های لاکچری از درجه کیفیتی بالایی نسبت به سایر مدل های سررسید برخوردارند. کاغذ به کار رفته در صفحات داخلی این سررسید ها نیز بهتر است از بهترین نوع کاغذ با ظاهری مناسب و لاکچری باشد. صرف هزینه بالا برای خرید کاغذ از نمونه های برتر ، باعث می شود تا هزینه خرید سررسید لاکچری به صورت نرمال ، بالا باشد. با توجه به تعداد صفحاتی که در سررسیدهای مختلف با طراحی صفحات گوناگون به کار می رود، قیمت تمام شده سررسید های لاکچری متغیر خواهد بود.

جلد سررسید لاکچری


یکی از مهمترین قسمت هایی که می تواند تأثیر بالایی روی قیمت سررسید لاکچری داشته باشد، جلد آنها است. انتخاب طرح ، مدل و نوع موادی که برای جلد سررسیدهای لاکچری به کار می رود ،باعث تغییر قیمت این مدل از سررسید ها می شود. جلد یکی از قسمت های مهمی است که در جذابیت و زیبایی یک سر رسید نقش مهمی دارد. اولین قسمت یک سررسید که مخاطب هنگام استفاده از آن می بیند، جلد است. طراحی زیبا و لوکس در قسمت جلد باعث می شود تا افراد نسبت به طراحی داخلی و مطالب داخل صفحات آن کنجکاو شده و اقدام به باز کردن آن کنند. در سررسید های لوکس نیز نسبت به انتخاب نوع و طراحی جلد حساسیت بیشتری صورت می گیرد. در اکثر نمونه های سررسید در این دسته بندی از مواد لوکس و گران قیمت مثل چرم طبیعی در انواع مختلف استفاده می شود. با توجه به بالا بودن قیمت مواد به کار رفته در بخش جلد سررسید ها، قیمت تمام شده آن نیز بالا خواهد بود.

سررسید لاکچری پارت

چاپ سررسید اختصاصی


با توجه به رنج قیمت سررسید لاکچری ، درصد بالایی از مراکز و سازمان های خاص که هدف تبلیغاتی خاصی از تهیه این ابزار را دارند ، اقدام به خرید یا چاپ این نوع از سررسید ها می کنند. متناسب با هدف این مراکز نیز در بسیاری از موارد اقدام به انجام طراحی های خاص روی جلد و صفحات داخلی این محصولات می شود. طراحی های اختصاصی در چاپ سررسید های لوکس و لاکچری باعث جذابیت بیشتر این محصولات می شود. در بیشترین موارد ، هدف اصلی از طراحی های اختصاصی سررسید ها، تبلیغات و بازاریابی است. نوع و سبک طراحی هایی که در سررسیدهای لاکچری انجام می شود، متفاوت است و باعث تغییر قیمت تمام شده این محصولات می شود. متناسب با نوع کسب و کار، سلیقه کاربر، سبک طراحی و نوع سررسید می توان از انواع طراحی های اختصاصی با قیمت های مختلف استفاده کرد. رنج قیمت طراحی انجام شده روی سررسیدهای لاکچری باعث تعیین قیمت حدودی این محصولات می شود.

جمع بندی


هر کدام از مواردی که در بالا به آن اشاره شد و بسیاری از عوامل دیگر با درصد کم و زیاد در رنج قیمت انواع سررسید لاکچری نقش دارند. بهترین راه برای اطلاع دقیق از قیمت سررسید و تقویم رومیزی ارتباط با کارشناسان پارت چاپ به شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ می باشد . کارشناسان ما با توجه به نوع سفارش کاربر و ویژگی های سررسید می توانند اطلاعات قیمتی دقیقی را بیان کنند.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top