سررسید لاکچری

اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

[av_textblock size=” av-medium-font-size=” av-small-font-size=” av-mini-font-size=” font_color=” color=” id=” custom_class=” av_uid=’av-48k7ho’ admin_preview_bg=”]
سررسید لاکچری باید بتواند در اولین نگاه مشتری و گیرنده خود را جذب کند. تقویم لاکچری یکی از بهترین انتخاب ها برای برای شرکت ها و تولید کنندگانی ست که می خواهند برترین ها را به مشتریان خود هدیه کنند. سالنامه ها با داشتن طراحی خاص و متفاوت در بین مردم از محبوببت بالایی برخوردار است.

قطع مناسب برای سررسید لاکچری

قطع های مختلف سر رسید توسط تولید کنندگان آن عرضه می شود. اما اکثرا سررسید های لاکچری دارای قطع وزیری و اروپایی می باشند.

بیشتر بخوانید : قیمت چاپ لیبل کاغذی

استفاده از جلد لاکچری برای سررسید

سررسید لاکچری معمولا جلد چرم دارند. که می توان طبیعی یا مصنوعی باشد. اما قاعدتا سررسید با چرم طبیعی هزینه بسیار بالایی دارد منطقی نمی باشد. به همین منظور اکثرا از چرم مصنوعی استفاده می کنند. چرم مصنوعی در صورت خام بودن خاصیت رنگ پذیری دارد و می توان با رنگ های مختلف آن را رنگ کرد. از این رو استفاده از این نوع چرم در بین تولید کنندگن سررسید بسیار محبوب می باشد. به علاوه چرم های مصنوعی به کار رفته از کیفیت متنوعی برخوردارند که در نهایت برای مصرف کننده ارزیابی کیفیت چرم امکان پذیر نمی باشد. بنابراین باید در خرید سررسید لاکچری دقت کافی را داشته باشید.

با پشت سر گذاشتن نیمه اول سال و رسیدن به سال جدید اکثر شرکت ها و برندها به دنبال این هستند که بتوانند با تولید خود در کمترین زمان، مشتریان خود را جذب کنند.

اگر شما به دنبال هدیه خاص برای مشتریان هستید که با استفاده از آن بتوانید برند خود را در طول روز چندین بار به مشتری نمایش دهید، سررسید لاکچری از جمله موارد می باشد. مشتری شما این هدیه با ارزش را هر روز و تا پایان سال تماشا خواهد کرد و برند شما به چشم او می خورد.

از دغدغه هایی که مشتریان برای سفارش سرردسید لاکچری دارند این است که کدوام طرح، رنگ و یا سایزی برای مشتریان خود مناسب است.

چاپ برند بر روی سررسید لاکچری

مهم ترین خواسته ای که سفارش دهندگان سررسید دارند این است که برند آن ها به بهترین شکل بر روی سررسید لاکچری حک شود. هیچ سررسید تبلیغاتی وجود ندارد که برند شرکت بر روی آن چاپ نشده باشد. دلیل آن هم این است که افراد مختلف با مشاهده آن متوجه شوند چه کسی این هدیه را ارائه کرده است. سررسید لاکچری معمولا با استفاده از لیزر روی پلاک ها فلزی، طلاکوب و یا تقره کوب انجام می شود. معمولا برای تولید سالنامه با جلد چرمی از پلاک های فلزی استفاده می کنند و برند را بر روی آن تکه فلز چاپ می کنند و در نهایت این فلز با چسبی مخصوص بر روی جلد چرمی چسبانده می شود.

استفاده از فلز به رنگ طلایی بر روی جلد چرمی، سالنامه را به یک سررسید لاکچری تبدیل می کند.

سررسید لاکچری چگونه صحافی می شود؟

صحافی سالنامه ها با روش های مختلفی انجام می شوند. از جمله صحافی می توان به ته دوخت، صحافی چسبی، فنری و یا کلاسور می باشند. اما معمولا برای صحافی سررسید لاکچری از ته دوخت استفاده می کنند.

برای ساخت سالنامه از چه نوع کاغذی استفاده می کنند؟

تولید کنندگان سالنامه برای ساخت سررسید لاکچری از کاغذ تحریر گرم ۷۰ کرم استفاده می کنند. و در نهایت با گرد کردن گوشه های کاغذ ظاهری بسیار خاص و جذاب به کار می دهند. کاغذها به رنگ کرم باعث می شود که سررسید خاص تر شود.

طراحی داخل سررسید لاکچری

بسیاری از افراد یادداشت های خود را درون سررسید یادداشت می کنند به همین منظور جاپ صفحات درون سالنامه باید به گونه ای باشد که فرد در طی یکسال به راحتی یادداشت های خود را درون آن ثبت کند. تولید کنندگان برای صفحات داخلی از دستگاه چاپ هفت رنگ استفاده می کنند. این دستگاه این امکان را به تولید کننده می دهد تا درون سررسید نیز مانند جلد روی آن لاکچری به نظر برسد.

در نهایت اگر شما تصمیم دارید به عنوان ادامه همکاری با یک ارگان، شرکت و یا یک فرد هدیه ای ارزشمند به او دهید که تا پایان سال از آن استفاده نماید می توانید از سررسید لاکچری استفاده کنید.  با این کار در واقع نام خود را در تمام روزهای یک سال به فرد گیرنده هدیه کرده اید که ب ادیدن آن به یاد شماظف برندتان و محصول درجه یک شما می افتد.

سررسید تبلیغاتی از جمله مواردی می باشد که با تغییر سال و رسیدن سال جدید به کارمندان، مشتریان و یا مخاطبان خود هدیه می کنیم.

به منظور اختصاصی کردن سررسید می توان چاپ عکس و لوگو را روی سررسید انجام داد. به منظور سفارش و چاپ سررسید برای سال جدید باید سه ماه قبل از شروع سال اقدام به سفارش و تولید کرد. این زمان مناسبی ست تا گرفتار شلوغی سال نشوید و در صف انتظار قرار نگیرید.

هزینه ای که برای اختصاصی کردن سررسید می شود کمی بالاتر از چاپ سررسید تبلیغاتی معمولی ست. در صورتی که شما لوگو را به صوت طلاکوب روی جلد سفارش دهید قیمت پایین تری دارد.

هر ساله سالنامه ها و سررسیدها با افزایش قیمت متریال، تغییر قیمت دارند و تولید کنندگان سررسید بر این تلاشند تا بتوانند سررسید تولیدی را با بهترین قیمت برای مشتری تولید کنند. اما به طور کلی سررسید ها هر سال در طراحی و تولید پیشرفت دارند.

علاوه بر سررسید تبلیغاتی تقویم رومیزی و تقویم دیواری نیز فروش و سفارش خود را دارد. این موارد نیز مانند سررسید می توانند اختصاصی نیز چاپ شوند.

یکی از دغدغه هایی که مدیران در آخرای سال با آن رو به رو هستند خرید و پخش سررسید بین کارمندان است. به همین دلیل پیدا کردن یک فروشگاه ایده آل تولید سررسید از کارهای مهمی ست که در ماه ها آخر سال باید انجام بدهند.

از آن جایی که ممکن است افراد برای اولین بار به دنبال چاپ سررسید باشند لازم است تا توضیحاتی کلی در مورد سررسید تبلیغاتی ارائه کنیم.

سررسید تبلیغاتی چیست؟

سررسید مانند یک دفترچه یادداشت است با این تفاوت که تمام وقایع و اتفاقات مهم در آن ثبت شده است. اعطای سررسید تبلیغاتی به عنوان یک هدیه سود دو جانبه دارد هم برای هدیه دهنده و هم برای هدیه گیرنده. از سررسید می توان برای یادداشت های روزانه استفاده کرد. به همین دلیل می تواند یک ابزار مهم برای برنامه ریزی روزانه باشد.

سررسید تبلیغاتی از نظر دسته بندی زمانی به چهار دسته زیر تقسیم می شود:

روز شمار

دو روز شمار

هفته شمار

ماه شمار

دسته بندی سررسید تبلیغاتی از نظر جلد:

جلد با چرم مصنوعی

جلد با چرم طبیعی

سلفونی

گالینگور

سررسید ترمو

ارگان های مختلف هر ساله به چاپ و سفارش سررسید تبلیغاتی دست می زنند که در این سالنامه ها ممکن است به موضوعات مختلفی مانند موضوعات سیاسی، اقتصادی و یا اجتماعی پرداخته شود. یا حتی ممکن است تنها یک موضوع را مورد بررسی قرار دهند مانند سالنامه حافظ که دارای اشعار و یا فال حافظ می باشد.

ویژگی های سررسید لاکچری تبلیغاتی

اولین مشخصه یک سررسید تبلیغاتی خوب، خوانا بودن محتویات درون آن است.

موضوعات کاربردی . اطلاعات روز به طور دقیق در آن ثبت شده باشد.

رنگ ها به خوبی انتخاب شده باشد تا بیننده با آن ارتباط برقرار کند و اذیت نشود.

متریال مصرفی مانند کاغذ، جلد و گلاسه باید به گونه ای انتخاب شود که روند تولید سررسید تبلیغاتی را با مشکل رو به رو نکند.

سررسید تبلیغاتی با کیفیت باید به گونه ای باشد که به مدت یک سال و بیشتر دوام داشته باشد.

یک سررسید خوب برای نوشتن و یادداشت فضای کافی و مناسبی دارد.

سالنامه تبلیغاتی خوب برای مدارک، در انتهای سررسید دارای پاکت می باشد.

یکی دیگر از مواردی که در سررسید خوب مهم است، داشتن زیبایی و کیفیت خوب و مناسب است.

مقایسه کیفیت سررسید لاکچری تبلیغاتی ارزان و با کیفیت

در صورتی که شما سررسید ارزان قیمت را انتخاب کنید ممکن است آن سررسید تا یک سال هم حتی دوام نیاورد. اما در صورتی که شما سررسید با کیفیت را سفارش دهید بیش از یکسال که بیشتر از زمان انقضای سررسید تبلیغاتی می باشد، است در کنار مشتریان و مخاطبان خود خواهید بود. در این حالت شما در سخت ترین و یا بهترین روزها در کنار آن ها هستید و اگر برند خود را بر روی جلد چاپ کرده باشید یعنی از سررسید اختصاصی استفاده کرده باشید می توانید نام خود را در بین مشتریان خود ماندگار کنید.

نوع کاغذ کاربردی برای تولید سررسید تبلیغاتی

از انواع مختلفی کاغذ می توان برای تولید سالنامه استفاده کرد که در زیر به انواع آن اشاره می کنیم:

کاغذ گلاسه

کاغذ گلاسه در سررسید معمولا برای چاپ عکس و یا لت اختصاصی استفاده می شود. کاغذهای گلاسه از ۹۰ تا ۱۳۵ گرمی قابل سفارش هستند که معمولا از گلاسه ۱۳۵ گرمی استفاده می کنند.

کاغذ تحریر کرم

به منظور اختصاصی و خاص تر شدن سررسید می تواند برای تولید آن از کاغذ تحریر کرم رنگ استفاده کرد. استفاده از این نوع کاغذ می تواند گران تر باشد اما ظاهری ویژه به سررسید تبلیغاتی می بخشد به علاوه کیفیت آن را نیز افزایش می دهد. این نوع کاغذ در گراماژ ۷۰ و ۸۰ گرنی تولید می شود.

کاغذ تحریر سفید

اکثرا برای تولید سررسید تبلیغاتی از کاغذ تحریر سفید رنگ استفاده می شود. این کاغذ دارای گراماژ متفاوت بین ۷۰ تا ۸۰ گرمی می باشد. معمولا از کاغذ تحریر ۸۰ گرمی برای سررسیدهای اختصاصی استفاده می شود. اما می توان از کاغذ ۷۰ گرمی نیز استفاده کرد. به کار بردن کاغذ ۸۰ گرمی می تواند باعص افزایش قیمت سررسید شود که پیشنهاد نمی کنیم. بهتر است از کاغذ تحریر ۷۰ گرمی برای تولید سررسید تبلیغاتی استفاده شود.

قیمت سررسید تبلیغاتی

قیمت سررسید معمولا با توجه به متریال به کار رفته در جلد، کاغذ و کیفیت چاپ تعیین می شود. در صورتی که چاپ سررسید به صورت یک رنگ باشد قیمت سررسید تبلیغاتی کاهش می یابد. در برخی مواقع به منظور بالا بردن کیفیت از دو رنگ در چاپ سررسید استفاده می کنند. به طور کلی چاپ سررسید به صورت افست می باشد.

سررسید های تبلیغاتی که به صورت اختصاصی چاپ می شوند، در بین مشتریان خود جایگاه ویژه ای داشته و همچنین در بین افرادی که این هدایا را دریافت می کنند نیز، جایگاه درخشانی دارند. بنابراین می توان سررسید تبلیغاتی را به عنوان یکی از عوامل تاثیر گذار در برند سازی و یا بازاریابی نام برد.

چاپ سررسید به چه صورت است؟

چاپ سررسید تبلیغاتی به طور کلی به دو صورت انجام می شود:

چاپ سررسید به شکل اختصاصی

چاپ به صورت طلاکوب

چاپ سررسید ارزان قیمت به چه شکلی ست؟

خرید و سفارش سررسید تبلیغاتی که به عنوان هدیه برای مخاطبان و مشتریان در نظر گرفته می شود، برای کارفرما باید به صرفه باشد و هزینه های اضافی را کاهش دهد. در این میان باید کارفرما و یا کسی که سررسیدها سفارش داده، بداند که این روش واقعا در جذب مشتری و رقابت با رقیبان تاثیر دارد یا خیر. در صورتی که شما می خواهید سررسید تبلیغاتی را سفارش دهید باید عواملی که بر روری قیمت ها تاثیر دارند را بشناسید تا بتوانید بر روی قیمت ها برنامه ریزی کنید.

یکی از عواملی که در کاهش قیمت ها تاثیر گذار است، تک رنگ بودن چاپ داخلی می باشد. این کار می تواند به افرادی که بودجه کافی برای خرید و تولید سررسید تبلیغاتی تشریفاتی را ندارند کمک کند تا برند خود را بر روی این سررسیدها چاپ کنند.

چاپ اختصاصی سررسید تبلیغاتی

سررسید اختصاصی، سالنامه ایست که با توجه به خواسته های شما تولید می شود. طرح اختصاصی شما می تواند با ست اداری و یا هارمونی شرکت شما هماهنگ باشد. به منظور چاپ سررسید اختصاصی باید جلد، ابعاد، کاغذ، طراحی صفحات و رنگ نیز اختصلصی باشد.

شما عزیزان می توانید جهت اطلاع خرید تقویم رومیزی با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
[/av_textblock]

[av_one_full first min_height=” vertical_alignment=” space=” custom_margin=” margin=’0px’ padding=’0px’ border=” border_color=” radius=’0px’ background_color=” src=” background_position=’top left’ background_repeat=’no-repeat’ animation=” av_uid=’av-65a24s’]
[av_gallery ids=’23811,23812′ style=’big_thumb’ preview_size=’portfolio’ crop_big_preview_thumbnail=’avia-gallery-big-crop-thumb’ thumb_size=’portfolio’ columns=’5′ imagelink=’lightbox’ lazyload=’avia_lazyload’ alb_description=” id=” custom_class=” av_uid=’av-6zcvm4′ admin_preview_bg=”]
[/av_one_full]

[av_comments_list av_uid=’av-2jr7h8′]

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)