پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۴ عامل اساسی در قیمت سررسید تبلیغاتی

قیمت سررسید تبلیغاتی با کیفیت دلخواه شما

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

در صورتی که می خواهید سررسیدهای تبلیغاتی را برای افزایش مشتریان خود سفارش دهید، باید به قیمت سررسید ها دقت نمایید. عوامل متفاوتی روی قیمت سررسید تبلیغاتی نقش دارند. هر یک از این عوامل را باید بررسی کنید و سپس طبق بودجه تان سفارش سررسید های تبلیغاتی را ارائه دهید. فاکتورهای زیادی مانند طراحی صفحات داخلی، رنگ چاپ سر رسید، طرح جلد روی سر رسید، صحافی سررسید، جنس سر رسید و … از جمله مواردی هستند که تعیین کننده قیمت نهایی سررسید تبلیغاتی می باشند. شما برای خرید سررسیدهای تبلیغاتی باید تمامی این فاکتور ها را بررسی کنید و سپس بر اساس بودجه و نوع کسب و کارتان یکی از آنها را سفارش دهید. برخی از مهمترین عوامل موثر که روی قیمت سررسید تبلیغاتی تاثیر زیادی می‌ گذارند، عبارت اند از:

 

جلد سررسید تبلیغاتی پارت

یکی از مهمترین مواردی که تعیین کننده قیمت سررسید های تبلیغاتی می باشد ، جلد سررسید است. جلد هر یک از انواع سر رسید ها را با استفاده از چرم طبیعی یا چرم مصنوعی طراحی می کنند. البته باید بدانید مواد دیگری مانند کاغذهای چاپی، ترمو و …. را برای طراحی جلد سررسید ها به کار می گیرند. استفاده از چرم طبیعی از آن جایی که هزینه زیادی دارد ، در سررسیدهای لاکچری و نفیس به کار گرفته خواهد شد.  

یکی از بهترین جلدهایی که شما می توانید برای بررسی ها انتخاب کنید ، گالینگور است. گالینگور در دو نوع هلندی و ایرانی تولید می شود. شما می توانید این جلد را با قیمتی مناسب و به صرفه برای سر رسید های تبلیغاتی سفارش دهید. هر یک از جلدهای قیمت مشخص شده ای دارند. بر همین اساس اگر می‌ خواهید تعداد زیادی از سررسید های تبلیغاتی را سفارش دهید ، باید به جلد روی آن دقت داشته باشید. سپس یکی از جلدهای مناسب با قیمت به صرفه را سفارش دهید.

 

کاغذ سررسید تبلیغاتی پارت

یکی از دیگر فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت سررسید تبلیغاتی می باشد، کاغذ داخلی سررسید است. تولید کنندگان سررسید از بهترین متریال ها برای تولید سررسید استفاده می کنند. کاغذهای تحریر که ۷۰ گرمی هستند، برای طراحی سررسید ها بهترین نوع کاغذ می باشند. کاغذهایی که در بازار وجود دارند ، به رنگ سفید و کرم می باشند. استفاده از هر دو این کاغذ ها برای تولید سررسید ها رایج می باشد. قیمت کاغذ یکی از مهمترین فاکتورهایی می باشد که روی قیمت تمام شده انواع سررسید ها تاثیر می گذارد. عوامل زیادی موجب افزایش قیمت کاغذ شده است. به همین دلیل امکان دارد که زمان سفارش سررسید های تبلیغاتی با افزایش قیمت مواجه شوید. قیمت کاغذ به عوامل متفاوتی مانند بالا رفتن تقاضا بستگی خواهد داشت.

قیمت سررسید تبلیغاتی

 

تیراژ چاپ سر رسید

یکی از دیگر مواردی که تعیین کننده قیمت سررسید های تبلیغاتی می باشد تیراژ سفارش سررسید است. اگر شما می خواهید تیتراژ زیادی از سررسید های تبلیغاتی را سفارش دهید، خریدتان به صورت عمده انجام خواهد شد. در واقع تیراژ هر یک از سر رسید ها ۱۰۰ نسخه می باشد. اگر سفارش تان کمتر اعلام گردد هزینه ثابت دریافت خواهد شد. تیراژی که تولید کنندگان ارائه می‌ دهند، شامل دو بخش می باشد. یک بخش را بر اساس قیمت پایه سالنامه ها ارائه می دهند. بخش دیگر بر اساس قیمت خدمات تولید سررسید ارائه خواهد شد. قیمت هر یک از خدمات بر اساس تیراژ درخواستی متغیر می باشد. تیتراژ سفارشی سررسید اگر قابل توجه باشد باید در مورد قیمت تمام شده سررسید ها با کارشناسان مشورت کنید.

 

نوع سر رسید تبلیغاتی پارت

یکی از دیگر فاکتورهایی که تعیین کننده قیمت سررسید تبلیغاتی می باشد، نوع سر رسید است. مدل های زیادی از سررسید های تبلیغاتی تولید می شوند که هر یک از آنها دارای ویژگی‌ ها و مشخصات خاصی هستند. برخی از آنها دارای جای ماشین حساب، جای خودکار، جای مدارک و ….می باشند. این مدل از سررسید ها را به عنوان سررسید های مدیریتی و لاکچری می‌ شناسند. اما برخی دیگر از سررسید ها ساده تر هستند و به عنوان سررسید های ارزان قیمت شناخته می شوند. شما می توانید برای خرید سررسید ارزان تبلیغاتی نمونه های ساده را انتخاب کنید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که قیمت هر یک از انواع سررسید های تبلیغاتی بستگی به خدماتی دارد که برای تولید سررسید به کار گرفته می شود

شما سروران گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیش تر درباره چاپ سررسید، سالنامه و تقویم با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ در تماس باشید.

 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
11 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top