پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

چاپ جعبه کادویی با بهترین کیفیت

چاپ جعبه کادویی با کیفیت بالا

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

چاپ جعبه کادویی ، کارت دعوت شما به همه میهمانی ها است. قطعا جعبه کادویی، راه خود را به جشن ها و مهمانی ها باز می کند. وقتی برند شما بر پیشانی یک جعبه نقش بسته باشد، همچون نماینده مدعو شما در همه آن جشن ها و مهمانی ها عمل می کند. چاپ بر جعبه کادویی، تضمینی برای فروش بیشتر است. در واقع همچون پیشاهنگی است که راه را برای فروش کالاهای تولید شده شما باز می کند. کار این پیشاهنگ ها برند سازی است. یعنی جا انداختن نام تجاری شما در جهان داد و ستد و بازار است. در ادبیات بازار به این جا انداختن، اعتماد گفته می شود. هیچ برندی بدون اعتماد مشتریان، دوام نمی آورد. تبلیغات، زیر سازی این اعتماد است و راهی است که کیفیت محصول را به مصرف کنندگان می پذیراند. چاپ بر جعبه کادویی، راه میان بری به این اعتماد است.

چاپ سیلک ، چاپ ارزان جعبه کادویی


اگر به دنبال راه ارزانی برای چاپ جعبه کادویی می گردید، چاپ سیلک همان راه ارزان است. این شیوه چاپی را با یک رنگ یا حداکثر دو رنگ انجام می دهند. روش کار در چاپ سیلک یا سیلک اسکرین به این شکل است که نخست پارچه یا توری مشبکی را فراهم می کنند. سپس این پارچه یا توری سوراخ دار را در چارچوب قابی ثابت می کنند. به این قاب، شابلون می گویند. در مرحله بعدی، طرح تهیه شده را بر شابلون نقش می زنند. در این مرحله، آن بخش هایی که نباید رنگ بخورد را با ماده خاصی می پوشانند. پس از این کار، طرح آماده شده را با کمک غلتک یا کاردک به مقوا، انتقال می دهند. رنگ تنها از بخش هایی که با آن ماده مسدود کننده کور نشده اند، رد می شود و به این ترتیب، تصویر نمایان می گردد.

فلکسوگرافی ، چاپ سریع جعبه کادویی


یکی دیگر از شیوه های چاپ جعبه کادویی ، چاپ فلکسو می باشد. این نوع چاپ به فلکسوگرافی نیز معروف است. چاپ فلکسو شیوه ای از چاپ است که در آن از ورقه ای انعطاف پذیر که کلیشه نام دارد، استفاده می شود. جنس این ورقه یا کلیشه از ژلاتین یا الاستومتر است. چاپ فلکسو برای هر نوع بافت و جنسی مناسب است و اصولا بر هر متریالی قابلیت چاپ شدن دارد. دستگاه هایی که چاپ فلکسو را انجام می دهند ساختار های متنوعی دارند. این ساختارها به طور عمده به سه دسته تقسیم می شوند. نخستین ساختار، استک نام دارد. در این نوع ساختار، ایستگاه های چاپ به شکلی ایستاده و عمودی کار گذاری شده اند. این وضعیت دسترسی به واحدها را ساده می کند. با ساختار استک، توانایی چاپ بر دو سوی رول به سادگی ممکن می شود.

دومین ساختار در چاپ جعبه کادویی ، سیلندر مرکزی نام دارد. در این ساختار، همه بخش های چاپ حول یک سیلندر بزرگ حلقه زده اند. مزیت این ساختار در چاپ عالی آن است. ساختار سیلندر مرکزی تنها امکان چاپ بر یک سویه رول را فراهم می کند. ساختار بعدی، درخط نام دارد. در این ساختار همانطور که از نام آن پیداست، همه واحدهای چاپ پشت سر هم و در یک خط، مرتب شده اند. این ساختار توانایی چاپ بر متریال های سنگین و ضخیم را به سادگی فراهم می کند. چاپ بر دو سوی رول نیز در این نوع ساختار شدنی است. یکی از بارزترین ویژگی های چاپ فلکسو سرعت بالای آن است.

چاپ افست


یکی از شیوه های دیگر چاپ جعبه کادویی ، چاپ افست است. چاپ افست از گرافیک بالایی برخوردار است و نمای بصری چشمگیری به چاپ می بخشد. این نوع چاپ با نام چاپ لیتوگرافی نیز شناخته می شود. در چاپ هایی که به بیش از چهار رنگ نیاز باشد، چاپ افست، گزینه ای مقرون به صرفه است. کیفیت بالای چاپ افست، زمان بر است. البته باید اقرار کرد که هزینه آن در مقایسه با دیگر شیوه های چاپی بیشتر است.

سفارش چاپ جعبه کادویی

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top