پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

۵ نکته مهم در چاپ سررسید تبلیغاتی

چاپ سررسید تبلیغاتی با بهترین کیفیت در پارت چاپ

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

یکی از بهترین روش های بازاریابی چاپ سررسید تبلیغاتی می باشد. شما در هر کسب و کاری که فعالیت می کنید، بدون شک رقیب های زیادی دارید. اگر می خواهید توجه مشتریان خود را جلب کنید تا از خدمات شما استفاده کنند، سررسید های تبلیغاتی بهترین گزینه هستند. برای اینکه در بین رقبا دیده شوید بهتر است که از هدایای تبلیغاتی استفاده نمایید. هدایای تبلیغاتی به عنوان تبلیغات دائم شناخته می‌ شوند. یعنی مخاطب تان زمانی که از آنها استفاده می کند، نوع خدمات شما در ذهنش ماندگار خواهد بود.

نکات ضروری چاپ سررسید تبلیغاتی :

 

ظاهر سررسید و تناسب آن با حوزه کاری

 

تناسب ظاهر انواع سررسید های تبلیغاتی با حوزه کاری یکی از مهمترین نکاتی به شمار می‌ رود که باید به آن توجه داشته باشید. سررسید ها را در ابعاد و طرح های متفاوت طراحی می ‌کنند. بر اساس سلیقه شما هر یک از سررسید ها طراحی می‌ شوند. دقت داشته باشید که زمان انتخاب کردن سررسید های تبلیغاتی باید رنگ داخل سررسید و جلد روی سررسید را با اجزای متفاوتی که سررسیدها دارند ، مطابقت دهید. این مسئله که حوزه کسب و کار شما با سررسید های تبلیغاتی دقیقا هماهنگ باشد اهمیت زیادی دارد.

سلیقه مخاطب

 

توجه به سلیقه مخاطبان یکی دیگر از مواردی است که زمان چاپ سررسید تبلیغاتی اهمیت زیادی دارد. با توجه به نیاز هر یک از مخاطبان تان می توانید یکی از انواع سررسید های اختصاصی را سفارش دهید. در صورتی که علاوه بر جنبه تبلیغاتی بودن می خواهید سررسید را به عنوان یک وسیله کاربردی برای مشتریان فراهم کنید ، باید به ماندگاری سررسید دقت داشته باشید. تنها در صورتی می توانید در کانون توجه قرار بگیرید که به سلیقه مخاطبان تان اهمیت دهید. هر یک از مخاطبان سررسید های خاص و منحصر به فردی را می‌ پسندند. بر همین اساس می توانید سررسید های اختصاصی را سفارش دهید.

چاپ سررسید تبلیغاتی با قیمت مناسب و کیفیت بالا

قطع سررسید تبلیغاتی

 

انتخاب اندازه مناسب سالنامه های تبلیغاتی یکی دیگر از مواردی است که پیش از چاپ سررسید ها باید به آن دقت نمایید. زمان انتخاب کردن سررسید های تبلیغاتی باید توجه داشته باشید که اندازه سررسید استاندارد باشد. به عنوان مثال سررسید هایی که روز شمار هستند به طور معمول با اندازه وزیری طراحی می گردند. این نمونه از سررسیدها برای افرادی که به فضای بیشتری برای نوشتن نیاز دارند مناسب می باشد. بنابراین اندازه سررسید های تبلیغاتی را باید طبق نوع کاربردی که سررسید دارد ، تعیین کنید. کارشناسانی که تولید سررسید تبلیغاتی را بر عهده دارند به خوبی می‌ توانند در این مورد شما را راهنمایی کنند

چاپ لوگو روی سررسید

 

نحوه درج لوگو روی سررسید های تبلیغاتی یکی دیگر از نکاتی است که زمان چاپ سررسید تبلیغاتی اهمیت دارد. مهم‌ ترین معرف کسب و کار شما در هر یک از انواع سررسید ها لوگو و برند تان است. هر چه که در این اقدام ابتکار و خلاقیت بیشتری را به کار بگیرید، می توانید در ذهن مشتریان تان ثابت بمانید. نحوه درج کردن لوگو روی جلد سررسید باید به نحوی باشد که حس رضایتمندی را به مشتریان انتقال دهد. آنها باید برای استفاده کردن از سررسید ترغیب شوند. لوگو را به شکل های متفاوت مانند نقره کوب یا طلاکوب روی سررسیدها چاپ می کنند. برای فروش سررسید هایی که چرمی هستند از پلاک برای حک لوگو روی جلد سررسید استفاده می نمایند. این اقدام زیبایی سررسیدها را چندین برابر می‌ کند.

بهترین انواع سررسید تبلیغاتی

 

یکی دیگر از نکاتی که زمان چاپ سررسیدهای تبلیغاتی اهمیت زیادی دارد ، این است که انواع سررسید ها را به خوبی بشناسید. سررسید ها به صورت روز شمار، هفته شمار، ماه شمار یا هفته در دو صفحه طراحی می‌ شوند. بر اساس نوع کاربردی که می خواهید سررسید داشته باشد ، می توانید یکی از انواع آنها را سفارش دهید. زمان سفارش مدل های متفاوت سررسید تبلیغاتی، باید به نیاز مشتریان خود توجه نمایید. این مسئله که می خواهید مشتری از سررسید چه کاربردی دریافت کند، اهمیت زیادی دارد. برای پرسیدن سوالات خود از کارشناسان ما با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس بگیرید.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۴ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
14 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top