پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

سر رسید تارا کد ۲۰۷

سررسید اروپایی تارا

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب
کد ۲۰۷
قطع اروپایی ۱۲ * ۲۲
نوع کاغذ ۷۰ گرمی رنگ کرم اندونزی
نوع جلد چرم مصنوعی
رنگ مشکی طوسی
صحافی چسب + دوخت
نوع صفحه بندی هر روز در یک صفحه – پنج شنبه و جمعه با هم در یک صفحه

سر رسید ۱۴۰۳ تارا


سر رسید تارا را از دو تکه چرم مصنوعی تهیه کرده ایم و از رنگ های مشکی طوسی برای جدا کردن دو قسمت مجزا استفاده کرده ایم. تقسیم بندی فضای جلد به گونه ای است که رنگ مشکی فضای بیشتری را اشغال می کند و در نتیجه شیک بودن را به کمال میرساند. قسمت باقیمانده جلد کاملا طوسی است.
ما در بخش چاپ از دستگاه های تمام اتوماتیک برای رنگ آمیزی جلد استفاده کرده ایم و یک پلاک طلایی در پایین جلد و روی حاشیه مشترک بین دو رنگ مشکی و طوسی چسبانده ایم. پلاک طلایی تارا بهترین مکان برای نام و برند شماست.

ابعاد سر رسید


ابعاد این سر رسید در اندازه های ۱۲*۲۲ سانتی متر است. کاغذی که در این سالنامه به کار رفته از نوع کاغذ ۷۰ گرمی کرم اندونزی است. پارت چاپ در گزینش این نوع کاغذ از مرغوب ترین کاغذ سفید موجود در بازار استفاده کرده است. سالنامه ۲۰۰ گرمی تارا از نوع قطع اروپایی است و اگر چه در مقایسه با قطع وزیری کوچک تر است اما همچنان فضای داخلی صفحات آن برای یادداشت برداری مناسب است. صفحات سررسید تارا با کمک چسب و دوخت صحافی شده اند.

سالنامه روز شمار تارا


تارا به صورت روز شمار تهیه شده است. هر روز هفته در سررسید تارا در یک صفحه گنجانده شده است. دو روز پایانی هفته یعنی پنج شنبه و جمعه نیز هر دو در یک صفحه مشترک فشرده شده اند.

سررسید ۱۴۰۳

برای خرید انواع سررسید کلیک کنید ← خرید سررسید
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۹۸ ۵۰۰ ۸۸ ۰۲۱ تماس حاصل فرمایید کارشناسان فروش ما با صبر و حوصله، شما را در مورد روش های خرید راهنمایی خواهند کرد.

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
5 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top