پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

ساخت جعبه النگو طلا با کیفیت بالا و قیمت مناسب

ساخت جعبه النگو

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

برای ساخت جعبه النگو طلا ، باید یک اصل را همیشه پیش روی خود داشت: احترام به طلا ! منظور تنها تاکید بر ارزش مادی آن نیست! طلا فقط یک فلز گرانبها نیست؛ بلکه اگر به پیرامون خود نگاه کنیم، به ارزش معنوی آن هم پی می بریم! زیارتگاه ها با طلا آراسته شده اند! طبعا انسان قدیم با توجه به ارزش معنوی طلا، خود را با آن می آراست. یک جعبه النگوی طلا نیز باید این ارزش ها را به خوبی منعکس کند. جعبه های النگوی پارت احترام عمیق انسان را به ارزش معنوی طلا نشان می دهند.

رنگ بندی در ساخت جعبه النگو طلا


رنگ هایی که در ساخت جعبه النگو طلا پارت چاپ به کار رفته اند، ستایش رنگی انسان از ارزش های طلا را بازتاب می دهند. هر انسانی به یک رنگ علاقه دارد و طبیعتا وقتی بخواهد جنبه های معنوی طلا را ستایش کند، آن را با رنگ دلخواه خود نشان می دهد. مجموعه رنگ های آماده جعبه النگوی پارت، بیشترِ سلیقه ها را پوشش می دهند. این رنگ ها از سفید شروع شده و رنگ هایی مانند کرم، صورتی، آبی، فیروزه ای، سرمه ای، سبز، زرد، طلایی، مشکی و نمونه های دیگر را در بر می گیرد. اگر در میان این مجموعه رنگی، به رنگ دلخواه خود بر نخوردید، یک راه خوب پیش پای شما قرار دارد: آن را به ما سفارش دهید

اندازه و سایز جعبه النگو


در ساخت جعبه طلا از اندازه های استاندارد، پیروی می شود؛ با این حال این اندازه ها وحی منزل نیستند! شما می توانید اندازه ها و فرم های خود را سفارش دهید. یک جعبه النگوی خوب، النگو را ثابت نگه می دارد بدون آنکه فشاری به آن وارد کند. در طراحی جعبه های پارت کوشیده می شود که این اصل مهم در تقسیم فضای داخلی جعبه ها رعایت شود.

آستردوزی در روند ساخت جعبه النگو طلا


آستردوزی گام مهمی در ساخت جعبه النگو طلا است. پارچه هایی که برای آستر داخلی برگزیده می شوند، همگی باید مرغوب باشند. معمولا پارچه مخملی گزینه اول تولید کنندگان معتبر هارد باکس است. این پارچه در صورتی که مرغوب باشد، عین یک فرش زیبای ایرانی به النگو، جلالی در خور می بخشد! همچنین آستر مخمل نباید در زیر النگو چین بردارد. گذشته از نمای بد چین خوردگی، ممکن است که به النگو هم گیر کند و به آن آسیبی هر چند اندک برساند.

بدنه محکم

تقویت بدنه و درب در روند ساخت جعبه النگو طلا مرحله ای اساسی به شمار می رود. با توجه به آنچه درباره آستر مخمل گفتیم یک درب سست، به آراستگی مخملین آستر آسیب می رساند. زمانی که درب جعبه سست باشد، همه ذرات شناور گرد و خاک بر آستر خواهند نشست و آن را بد نما خواهند ساخت. دیواره های جعبه نیز باید استوار و ستبر ساخته شوند. هر چه باشد، یک جعبه خوب، محافظ خوبی هم هست! برای اینکه النگو در امان باشد، بهترین راه ساختن یک جعبه ایمن است! جعبه های النگوی طلای پارت، از مقواهای دو لایه ساخته می شوند و در برابر تکانه، ضربه و آسیب های دیگر از خود مقاومت نشان می دهند.

قیمت جعبه النگو

خرید آنلاین


یک روش دیگر خرید از مجتمع چاپ و بسته بندی پارت، خرید آنلاین است. برای این کار باید کالای دلخواهتان را که همان جعبه النگو باشد، انتخاب نمایید. ویژگی کالاها به صورت گزینه هایی ، بارگذاری شده و انتخاب ویژگی های محصول را برای مشتریان آسان گشته اند. کافی است که بر ویژگی هایی مانند رنگ و جنس و دیگر خصوصیات دلخواه کلیک نمایید تا در نهایت جعبه ای با ویژگی های دلخواه نصیب تان شود. در ضمن همه این روندها علاوه بر سادگی، امن هستند. پارت چاپ خرید رضایت بخشی را برای شما آرزو می کند.

 

لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

سفارش انواع جعبه طلا و جواهرات

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top