پارت چاپ
شعار پارت چاپ
جستجو کردن

انواع سررسید فنری با بهترین قیمت

انواع سررسید فنری با بهترین قیمت

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

فهرست مطالب

یکی از ویژگی هایی که باعث تفاوت بین انواع سررسید می شود، نوع صحافی آنها است. به نحوه قرار گرفتن برگه های یک کتاب ، دفتر یا سررسید ، صحافی گفته می شود. انتخاب نوع صحافی در تهیه هر کدام از نمونه های کتاب و دفتر یا سررسید ها به نیاز و شرایط مخاطبان بستگی دارد. با توجه به شرایط مختلفی که افراد در استفاده از سررسیدها دارند، امروزه می توان نمونه های مختلف صحافی را در این محصولات مشاهده کرد. یکی از دسته بندی های مهم از سررسید ها و کتاب ها، نمونه های فنری هستند. در ادامه به توضیحات بیشتر در مورد سررسید های فنری و کاربرد آنها خواهیم پرداخت.

ویژگی های سررسید فنری


انواع سررسید فنری در ابعاد و اندازه های مختلف ساخته می شوند. در این سررسید ها برای کنار هم قرار گرفتن صفحات سررسید از فنر مخصوص استفاده می شود. برگه های سررسیدها و یا دفاتر فنری در اندازه های مشخص سوراخ شده و سپس توسط فنر مخصوص و متناسب با طول سررسید در کنار یکدیگر قرار گرفته می شوند. سررسیدهای فنری جزء نمونه های فانتزی هستند که کاربران مخصوص به خود را دارند. با توجه به تعداد برگه های سررسید ها و ضخامت این محصولات ، می توان از فنرهایی با پهنای کم یا زیاد استفاده کرد.

چاپ سررسید فنری


در تهیه و چاپ سررسید فنری نیز مانند سایر نمونه‌های سررسید از مواد اولیه مشابه و با طراحی های متنوع استفاده می شود. این سررسید ها در ابعاد و اندازه های مختلف با توجه به انتخاب و شرایط کاربران چاپ می شوند. برای قسمت جلد این سررسید ها نیز می توان از مواد مختلف معمولی، ارزان و گران قیمت با توجه به سطح کیفی محصول استفاده کرد. تنها تفاوت اصلی این سررسید ها با سایر نمونه ها در نوع صحافی آنها است. برای صحافی سررسید های فنری از یک فنر مخصوص با طولی متناسب با اندازه سررسید استفاده می شود. سپس این برگه ها توسط یک دستگاه مخصوص سوراخ و با رد کردن فنر، در کنار یکدیگر قرار می گیرند. برای قسمت فنر در این سررسیدها می توان از مواد آهنی یا پلاستیکی استفاده کرد. انتخاب نوع و کیفیت مواد اولیه برای قسمت فنر این سررسیدها، روی سطح کیفی محصول تاثیرگذار است.

مزایای سررسید فنری

 

  • یکی از مزیت های مهم در انواع سررسید فنری ، راحتی استفاده از محصول هنگام ورق زدن برگه های سررسید است. به دلیل استفاده از فنر در این سررسید ها ، برگه ها به راحتی حرکت می کنند و در دراز مدت هم مشکلی در جدا شدن برگه های سررسید یا خراب شدن کلی آنها وجود ندارد.
  • با توجه به ظاهر فانتزی که در انواع سررسید فنری وجود دارد، می توان از طراحی های اختصاصی و مدرن در قسمت های مختلف این محصولات استفاده کرد. امکان استفاده از تصاویر و شعارهای تبلیغاتی، کاربرد لوگو روی صفحات داخلی و جلد با طرح و نقش های مختلف وجود دارد.
  • امکان تهیه انواع سررسید فنری در ابعاد و اندازه های مختلف امکان پذیر است. هیچ گونه محدودیتی از لحاظ اندازه و ابعاد در ساخت این دسته بندی سررسیدها وجود ندارد. مشتریان با توجه به سلیقه و انتخاب خود می توانند مناسب ترین اندازه را برای تهیه سررسیدهای فنری انتخاب کنند.
  • امکان کنترل قیمت در انواع سررسید فنری نیز مانند سایر نمونه های سررسید وجود دارد. با انتخاب مواد اولیه مختلف در سطح های کیفیتی گوناگون امکان تهیه این سررسیدها با رنج های قیمتی مختلف وجود دارد.

سررسید فنری برای چه کسانی مناسب است؟


تنوع بالا در طراحی و ساخت سررسید فنری باعث شده تا مخاطبان این دسته بندی محصولی نیز بالا باشد. هر کدام از افرادی که اقدام به خرید طرح و مدل مخصوصی از سررسید سال ۱۴۰۴ می کنند، دارای شرایط مخصوص به خود می باشند. یکی از گروه های بزرگ که مخاطبان اصلی این نوع از سررسید ها می باشند، دانشجویان و دانش آموزان هستند. با توجه به فنر به کار رفته در صحافی این سررسید ها و تشابه ظاهری آن به دفترچه ها، بسیاری از دانشجویان و دانش آموزان، این سررسیدها را انتخاب می کنند. افراد شاغل مثل کارمندان ادارات و معلمان، مدیران، کسبه و بازاریان نیز می توانند مخاطب های استفاده از سررسید های فنری باشند. این سررسیدها ظاهری مدرن و فانتزی دارند و با توجه به سلیقه افراد در گروه های سنی مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

 
 
لطفا به این مطلب امتیاز دهید
تا کنون ۱۶ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع سررسید و تقویم رومیزی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید سررسید های 1403 بدست آورید.

guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
نمایش همه نظرات
Scroll to Top