پاسخ به سوالات متداول برای سفارش سررسید

سوال و جواب متداول
اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

 

در این بخش سعی شده تا به تعدادی از سوالات متداول که مکررا توسط مشتریان و مراجعه کنندگان در ارتباط با سفارش سررسید پرسیده می شود پاسخ دهیم، تا بتوانیم شما عزیزان را در انتخاب بهتر و راحت تر در سفارش سررسید یاری نماییم.

۱.بهترین زمان سفارش سالنامه ۱۴۰۱ چه زمانی است؟

با توجه به زمان استخراج تقویم رسمی از سازمان ژئوفیزیک و مدت زمان تولید سررسید، بهترین زمان سفارش ابتدای نیمه دوم سال می باشد.

۲.برای سررسید ۱۴۰۱ از چه جلدی استفاده کنیم؟

برای جلد سررسید ۱۴۰۱ می توان از روکش های مختلف مثل ترمو، چرم مصنوعی، روکش گالینگور، جیر اشبالت و روکش هایی با چاپ چهار رنگ استفاده نمود.

۳.سالنامه ۱۴۰۱ را به کجا سفارش دهیم؟

بهترین روش سفارش سررسید همکاری با مجموعه هایی است که تولیدکننده اصلی سررسید هستند و با توجه به تیراژ سفارش امکان ارائه خدمات مختلف را بر روی سررسید دارند.

۴.سررسید ۱۴۰۱ چه زمانی رونمایی می شود؟

معمولا تولید نمونه های جدید سررسید از پایان نیمه اول سال شروع می شوند و برای ابتدای نیمه دوم امکان رونمایی وجود دارد.

۵.چگونه نمونه سررسید ۱۴۰۱ تهیه کنیم؟

با توجه به زمان بندی های تعیین شده از طرف تولیدکننده سررسید، ارسال نمونه از ابتدای نیمه دوم سال امکان پذیر خواهد بود.

۶.چگونه سررسید با کیفیت را تشخیص دهیم؟

معمولا در سازمان های سفارش دهنده سررسید، واحد روابط عمومی و یا تبلیغات مرجع تشخیص کیفیت سررسیدها خواهند بود; اما در صورتیکه واحدهای مذکور در سازمان تبحر کافی برای تشخیص این موضوع را نداشته باشند; بهتر است محصول مورد نظر، از شرکت های تولیدکننده که رزومه قابل قبولی را از خود ارائه داده اند، انتخاب شوند.

۷.حداقل تعداد سفارش سررسید چه تعدادی است؟

حداقل تعداد سفارش سررسید بر اساس خدمات جانبی مورد نظر مشتری تعیین می گردد. سررسید خام با تیراژ حداقل یک کارتن به فروش می رسد.

۸.ابعاد سررسیدها چه مقدار است؟ تفاوت سایزهای مختلف سررسید چگونه است؟

سررسیدهای وزیری سایز ۲۴*۱۷ ، سررسید رقعی ۲۱*۱۴، سررسید اروپایی ۲۱*۱۲ سایزهای پرطرفدار هستند. سررسیدها با سایز پالتویی و جیبی در ابعاد مختلف با اختلاف چند سانت در طول و عرض در بازار موجود می باشند.

۹.زمان تحویل سفارش سررسید اختصاصی چقدر است؟

مدت زمان تحویل سررسیدهای اختصاصی با توجه به زمان سفارش تعیین می شود و در صورت سفارش در ابتدای فصل سررسید; بین ۱۵ تا ۲۰ روز کاری و هرچه به پایان فصل سررسید نزدیک می شویم; این زمان به ۳۰ تا ۳۵ روز افزایش خواهد یافت.

۱۰.انواع چاپ بر روی جلد سررسید چیست؟

معمولا چاپ روی سررسید بر اساس روکش جلد تعیین می گردد. به عنوان مثال اگر روکش جلد از جنس ترمو باشد، چاپ روی جلد هم به صورت داغکوب انجام می شود و اگر جنس چرم مصنوعی باشد باید از پلاک و لیزر استفاده شود.

۱۱.تفاوت بین سررسید و سالنامه در چیست؟

هر دوی این عناوین برای دفترچه های یادداشت روزانه که روزها و مناسبت ها در آن مشخص شده، استفاده می گردد و با هم تفاوتی ندارد.

۱۲.انواع کاغذ داخله سررسید چیست؟

برای چاپ سررسید از تمام کاغذهای موجود در بازار می توان استفاده کرد. اما به علت تعداد زیاد برگ های سررسید و نیاز به ماندگاری و همین طور کیفیت چاپ مناسب بهتر است از کاغذهای تحریر با گرماژ ۷۰ گرم استفاده نمود.

۱۳.انواع صحافی سررسید چیست؟

در سررسیدها به نسبت چیدمان صفحات و یا هدف استفاده کاربر از سررسید می توان صحافی های مختلفی برای سالنامه ها در نظر گرفت. می توان انواع صحافی سررسید را به صورت چسب و دوخت، فنر دوبل، چسب گرم و کلاسوری نام برد.

۱۴.آستر بدرقه چیست؟

برگه ای مقوایی است که ضخامت آن از برگه های اصلی سررسید بیشتر است. این برگه از یک طرف به جلد سررسید متصل می شود و از طرف دیگر به داخله سررسید، یا به زبان دیگر می توان گفت برگه آستر بدرقه حد فاصل بین جلد و کاغذهای داخله است و آنها را به هم متصل نگه می دارد، که یک آستر بدرقه در ابتدای سررسید و یک بدرقه در انتهای سررسید قرار می گیرد. روی آستر بدرقه امکان چاپ های تک رنگ، دو رنگ و چهار رنگ و همین طور چاپ طلاکوب وجود دارد. جنس آستر بدرقه متنوع است و بسته به مورد مصرف مشتری امکان تغییر دارد.

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

12 دیدگاه دربارهٔ «پاسخ به سوالات متداول برای سفارش سررسید»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)