دفترچه یادداشت اختصاصی

دفترچه یادداشت اختصاصی پارت در رنگ ها و طرح های شیک و جذاب

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

دفترچه یادداشت اختصاصی پارت چه ویژگی هایی دارد؟ 

۱ . استفاده از طرح های متنوع و خلاق برای تمام سلیقه ها

۲ . تنوع در نوع جلد: دفترچه یادداشت های پارت با جلد های چرمی ( در مدل های متنوع ) ، گالینگور ، پارچه ای ، مقوایی و سلفونی تولید می شود که این تنوع در نوع جلد به شما این امکان را می دهد تا با توجه به بودجه مورد نظرتان انتخاب بهتری را داشته باشید .

۳ . داخله های متنوع : با استفاده از این ویژگی شما می توانید داخله های متنوع مانند یادداشت خط دار ، نقطه ای، برنامه سفر و …. را به دفترچه یادداشت خود افزوده تا جذابیت آن را برای مخاطبان افزایش دهید .

۴ . ابعاد متنوع : تنوع در ابعاد چند مزیت دارد در حالت اول اینکه شما با توجه به بودجه مورد نظرتان می توانید یادداشت با ابعاد مناسب را تهیه کنید بدون اینکه از کیفیت و کارایی آن کسر شود . و مزیت دوم آن ، اینکه با توجه به نوع کاری که مد نظرتان است می توانید سایز سایز مناسب دفترچه یادداشت هایتان را انتخاب کنید .

دفترچه یادداشت اختصاصی در شکل ها و طرح های شیک و جذاب
۳۰ مدل از دفترچه یادداشت های پارت رو الان ببین

صحافی دفترچه یادداشت اختصاصی

چسب و دوخت : در این مدل برگه ها به هم دوخته شده و به کمک چسب به هم و عطف متصل میشوند، با گذشت زمان و در اثر ورق زدن متوالی از هم جدا نخواهند شد .

چسب گرم : تمام برگه ها به کمک چسب بسیار قوی به هم متصل می شوند .

فنر دوبل : در این صحافی پس از پانچ شدن برگه های یادداشت ، داخل فنر قرار می گیرند . در این حالت هر برگه ای را که بخواهیم میتوانیم از دفترچه یادداشت جدا کنیم بدون اینکه صدمه ای به سایر برگه ها وارد شود.

صحافی دفترچه یادداشت های پارت با کیفیت بالا انجام می شوند و شما می توانید مدت زمان طولانی از دفترچه یادداشت خود استفاده کنید و حتی آن را به صورت آرشیوی از مطالبی که درون آن نوشته اید نگه دارید .

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده