دفترچه یادداشت تینو کد C51

دفترچه یادداشت تینو کد C51

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

دفترچه یادداشت تینو


دفتر یادداشت خاص تینو ، با رنگبندی زیبا از دفترچه یادداشت های پرطرفدار مجموعه پارت است. در رنگ های سبز، آبی، زرد و نارنجی موجود می باشد که با نوجه به رنگشان لب رنگ شده اند و جذابیت آن را دو چندان کرده است. برگه های داخلی آن سفید رنگ می باشند و شامل یادداشت خط دار، یادداشت نقطه ای، یادداشت شطرنجی، برنامه روزانه / برنامه هفتگی و دفتر صورت حساب، اطلاعات سفر و یادداشت پرفراژدار است. شما می توانید برای خرید یادداشت تینو از بخش فروشگاه اقدام کنید.

بر روی یادداشت های چرمی می توان از پلاک هایی استفاده کرد که لوگو و نام برند شما بر روی آن حک شده است. دفتر یادداشت خاص تینو نیز ازین قاعده مستثنی نیست.

 جلد های گالینگور و برخی از چرم های مصنوعی این امکان را به شما می دهند تا لوگو و نام برند خود را بر روی آنها با لیزر حک کنید و در انتها دفترچه یادداشت خوب و با کیفیت ابزار بسیار مناسبی برای تبلیغ کار شما می باشد.

دفترچه یادداشت ها بر خلاف ابعاد کوچک و کم حجم خود، نقش سودمند بسیار بزرگی در افزایش کیفیت زندگی شما  ایفا می کند. با یادداشت نمودن وظایف و کارهای روزمره ، بخش بزرگی از ذهن که صرف به خاطر سپاری و حضور ذهن داشتن در مورد کارهای روزمره می شود، آزاد شده و به راحتی می توانید به امور مهمتری بپردازید.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۶۵ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

1 دیدگاه دربارهٔ «دفترچه یادداشت تینو کد C51»

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده