دفترچه یادداشت دلتا کد D16

دفتر یادداشت دلتا کد D16

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

کد D16
قطع جیبی ۸ * ۱۶
نوع کاغذ۸۰ گرم رنگ کرم – سفید
نوع جلدگلاسه
طرحپنج طرح جذاب
صحافیفنری
توضیحات

دفتر یادداشت دلتا

خوش ساخت بودن شعار برند ماست و دفتر یادداشت دلتا نشانه بارز این گفته است. ساختار عمودی این نت، حمل و نگهداری آن را آسان می کند. علاوه بر اینکه فضای کافی برای شما و یادداشت هایتان فراهم می کند. ما در نت دلتا از دو نوع کاغذ داخلی استفاده کرده ایم. یکی از این کاغذها سفید و دیگری کرم است. ترکیب دو رنگ سفید و کرم تنوع زیبایی به این نت داده است. تعداد این ورق ها حدود ۸۰ عدد می باشد.

ابعاد و اندازه دفتر یادداشت دلتا

ابعاد نوت بوک سیم دلتا حدود ۱۶*۸ سانتی متر می باشد. اندازه هایی که به خوبی با نیاز شما مطابقت دارند. نت دلتا ۲۵۰ گرم وزن دارد. فنرهای نگهدارنده کاغذ و روکش نیز از نوع دوبل انتخاب می شوند. فنرهای نگهدارنده دوبل علاوه بر جایگزینی فلزی برای شیرازه های سنتی، ویژگی دیگری به تجربه پرس اضافه کرده است. با این شکل از صحافی، ورق زدن و نوشتن یادداشت، به یادداشت نویس کمک می کند تا تمرکز بیشتری داشته باشد. صفحه‌ای که ورق می‌شود به سادگی پشت یادداشت تا می‌شود و دیگر با بازیگوشی بودن با بازگشت‌های گاه به گاه، روند نوشتن را مختل نمی‌کند.

طرح های مینیمال و فانتزی کودکانه

طراحی های فانتزی و مینیمال دفتر یادداشت دلتا جذابیت انیمه های ژاپنی را دارد. شخصیت های دوست داشتنی آن شباهت گرافیکی به تخیلات کودکانه دارند. طرح هایی مانند طرح پیشی، طرح پیشی ۱، طرح پیشی ۲، طرح خرس، طرح خرگوش و طرح خورشید گواه این همنوایی گرافیکی هستند.

تجربه خرید دلپذیر

خرید از پارت تجربه ای خوشایند و رضایت بخش است که نمی توانید لذت تکرار آن را با اولین سفارش از دست بدهید.
فاصله شما تا این تجربه به اندازه افزودن به سبد خرید است. در صورت داشتن هرگونه سوال با شماره ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ تماس بگیرید یا انتقادات، پیشنهادات و تجربه خرید خود را در قسمت نظرات با ما و سایرین در میان بگذارید.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع دفترچه یادداشت

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید دفترچه یادداشت بدست آورید.

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)