پلنر تحصیلی چیست؟

اشتراک گذاری در whatsapp
واتس اپ
اشتراک گذاری در email
ایمیل
اشتراک گذاری در telegram
تلگرام

پلنر تحصیلی چیست؟

پلنرهای تحصیلی برای برنامه ریزی تحصیلی دانش آموزان، دانشجویان و کنکوری ها مناسب است. لیست درس ها، برنامه ریزی روزانه، ساعات مطالعه روزانه ، پروژه ها و در آخر برنامه هفتگی، میانگین ساعات خواب و … از جمله عناوین این دفترها می باشند . اگر هر روز برنامه درسی تون رو ثبت می کنید، می توانید از این پلنرها استفاده کنید.

در پلنرهای تحصیلی بخشی نیز برای دبیران و یا والدین در نظر گرفته میشود تا روند پیشرفت دانش آموز  و یا درصد موفقیتش را در به پایان رساندن یا عدم تمام کردن برنامه های مشخص شده در پِلن نشان دهند.

پلنر معلمان:

پلنر یا دفتر معلم فضایی را در اختیار معلمان قرار میدهد تا برنامه ریزی های مربوط به کلاس درسی را در آن ثبت نمایند. برنامه درسی روزانه، تاریخ های مهم مانند همایش ها و جلسات مهم حتی تاریخ تولد دانش آموزان در پلنر مختص معلم ها نوشته خواهد شد.

برنامه ریزی دقیق به معلمان کمک خواهد کرد تا کلاس را به نحو احسنت اداره کرده و در زمان معین و مناسب مباحث درسی را به سرانجام برسانند. این پلنرها برای اساتید دانشگاه ها، به دلیل کلاس های متعدد بسیار مناسب می باشد.

پلنر تحصیلی دانش آموزان و دانشجویان:

پلنرها به دانش آموزان کمک می کنند تا بین برنامه ها، آرزوها و … تعادل برقرار کنند و از هدفشان آنها را دور نکند.

به کمک این پلنرها می توانید برنامه های مطالعاتی و تحقیقاتی روزانه، هفتگی و ماهانه برای خود تعیین نمایید. به عنوان یک دانش آموز و یا دانشجو لیست عظیمی از برنامه های مطالعه، امتحانات، تکالیف، پروژه ها و … را دارید و برای به سرانجام رساندن تمام آنها در زمان معین پلنرها به شما کمک خواهند  کرد.

پلنرها اعتماد به نفس دانش آموزان و دانشجویان را بسیار افزایش می دهد زیرا سهولت در برنامه ریزی آنها را بالا میبرد.

پلنر تحصیلی چیست؟

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در telegram

با یه ساک دستی حرفه ای، همه رو جذب محصولت کن!

شاید این دفترچه یادداشت ها رو هم دوست داشته باشید:)