دفترچه یادداشت فوکا کد A13

دفترچه یادداشت فوکا کد A13

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

کد A13
قطع رقعی ۲۲*۱۴,۵
نوع کاغذ۷۰ گرم رنگ کرم
نوع جلدچرم مصنوعی دو تیکه
رنگمشکی با نوار قرمز ، قرمز با نوار مشکی و سرمه ای با نوار قرمز
صحافیچسب و دوخت
لوگوپلاک فلزی/ ژله ای- مولتی استایل- رنگ کوب و لیزر
تعداد۱۶ عدد در هر کارتن
توضیحاتیادداشت خط دار * یادداشت نقطه ای * یادداشت شطرنجی * یادداشت روزانه * یادداشت هفتگی * اطلاعات سفر * یادداشت پرفراژ دار

دفترچه یادداشت لوکس فوکا


فوکا یک نوت بوک پلاک دار می باشد. شاید بپرسید اهمیت داشتن پلاک چیست؟ اهمیت آن در ارزش تبلیغاتی پلاک است. نام شما یا نام تجاری شما در این صفحه نمایش داده می شود. درخشش لوگوی شما بر روی متن یک بروشور لوکس بهترین تبلیغ برای شماست. مخصوصاً دفترچه یادداشت لوکس فوکا که دارای روکش چرمی است و ارزش آن را افزایش می دهد. چرم مصنوعی به کار رفته در جلد نوت بوک فوکا دو تکه است. روکش چرمی نسبت به سایر گونه ها انعطاف پذیری بیشتری دارد و به این محصول مقاومت بیشتری در برابر فشارها و تغییرات می دهد. لوگوی شما به صورت فلزی/ژل، لیزری، پانچ رنگ و چند استایل بر روی بدنه پلاک حک می شود.

دلپذیری رنگ ها در فوکا


دفترچه یادداشت لوکس فوکا در سه رنگ محبوب طراحی و تولید شده است. این رنگ ها قرمز، سرمه ای و مشکی هستند. البته اگر بخواهیم این رنگ ها را دقیق تر توصیف کنیم باید آنها را همراه با نوارهای دور دفتر یادداشت توصیف کنیم. این رنگ ها مشکی با راه راه قرمز، سرمه ای با راه راه قرمز و قرمز با راه راه مشکی هستند. برش مربعی ۱۴.۵ در ۲۲ سانتی متری این نوت بوک امکان نوشتن یادداشت های بلند و دقیق را نیز فراهم می کند.

کاغذ اندونزیایی و کرم چشم نوازش


کاغذی که ما در دفترچه یادداشت لوکس فوکا استفاده کرده ایم یک کاغذ کرمی درجه یک اندونزیایی است. این نوع کاغذ با پس زمینه چشم نواز و ضد تابش، نوشتن را به کاری دلپذیر و راحت تبدیل می کند. به خصوص رنگ کرم دلنشین آن به نوشته های شما جان می بخشد. صفحات این دفترچه لوکس با چسب و دوخت صحافی شده است.

تنوع دفترچه یادداشت لوکس فوکا


نوت بوک لوکس فوکا در اشکال مختلف تولید می شود. یادداشت‌های خطی، یادداشت‌های نقطه‌ای، یادداشت‌های شطرنجی، یادداشت‌های روزانه، اطلاعات سفر، یادداشت‌های هفتگی و یادداشت‌های پرمخاطب از جمله این موارد هستند. تعداد صفحات این دفتر ۱۱۲ صفحه می باشد.

خرید دفترچه یادداشت

برای مشاهده دفترچه یادداشت لوکس و چرمی یا محصولات بیشتر کلیک کنید. پشتیبانی ما با شماره تماس ۰۲۱۸۸۵۰۰۸۹۸ همیشه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۲۳ نفر به این مطلب رای داده اند.

مشاوره، طراحی، چاپ و تولید انواع دفترچه یادداشت

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه چاپ و تولید دفترچه یادداشت بدست آورید.

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)