هاردباکس

دفترچه یادداشت ایرن کد A۱۱

دفترچه یادداشت کد A11 ایرن

اشتراک این مطلب در شبکه های اجتماعی ...

کد A11
قطع رقعی ۲۲*۱۴,۵
نوع کاغذ۷۰ گرم رنگ کرم
نوع جلدچرم مصنوعی پوست ماری
رنگسرمه ای و قهوه ای
صحافیچسب و دوخت
لوگوپلاک فلزی/ ژله ای- مولتی استایل- رنگ کوب و لیزر
تعداد۱۶ عدد در هر کارتن
توضیحاتیادداشت خط دار * یادداشت نقطه ای * یادداشت شطرنجی * یادداشت روزانه * یادداشت هفتگی * اطلاعات سفر * یادداشت پرفراژ دار


دفترچه یادداشت کد A11 ایرن با چرم مصنوعی خاصی روکش شده است. به این نوع چرم پوست ماری می گویند. واقعیت را بخواهید درست به اندازه پوست مار هم زیبایی فریبنده ای از خود می پراکند. دفترچه ای شیک برای مشکل پسندها. دفترچه ایرن به دسته دفتر یادداشت های چرمی تعلق دارد. این دفترچه ها را به خاطر روکش چرمی جلدشان به این نام می خوانند. گذشته از زیبایی دفترچه ایرن به دلیل جلد چرمی اش، انعطاف پذیری و فرم یابی نرمی دارد. ویژگی فرم پذیری و نرمش دفترچه اطلاق نام پوست ماری را به آن با مسماتر می سازد. چرا که مانند مار رفتاری نرمش گونه دارد و با خم شدن نمی شکند. دفترچه یادداشت چرمی ایرن کد A11 در قطع رقعی تولید شده است. این قطع اندازه های مشخصی دارد که در حدود ۱۴.۵ در ۲۲ سانتی متر است. اندازه رقعی آن، یادداشت نویسی های طولانی را بر صفحاتش ممکن می سازد.

جلد دفترچه یادداشت ایرن


رنگ های دفترچه یادداشت چرمی ایرن از دو رنگ پرطرفدار الهام گرفته شده اند. دو رنگ سرمه ای و قهوه ای رنگ های محبوبی هستند که رویه های این دفترچه را به تمامی آراسته اند. بر جلد مارگونه دفترچه یادداشت ایرن یک پلاک جاسازی شده است. بر این پلاک نام شما یا برندتان حک می شود. با اهدای این دفترچه، پلاک که نام تان بر تن اش خالکوبی شده، همچون سفیری آوازه تان را به همه جا خواهد برد. این یک تبلیغ موثر و زنده برای شما است. لوگوی شما در واقع به چند شکل بر جلد دفترچه ایرن حک می شود. این چند نوع عبارتند از پلاک فلزی/ژله ای، رنگ کوب، لیزر و مولتی استایل.

برگه های دفترچه یادداشت کد A11 ایرن


برگه های داخلی دفترچه یادداشت چرمی ایرن کد A11 از کاغذ کرم رنگ اندونزی انتخاب شده اند. کاغذی زیبا و خوشرنگ که مانند کاغذهای دیگر زرد و خشک نمی شود و در اثر گذر زمان نمی پوسد. نام و یادداشت های شما بر رویه و در درون دفترچه همواره زنده می مانند. دفترچه یادداشت چرمی ایرن کد A11 در چند شکل تولید می شود. یادداشت خط دار، یادداشت نقطه ای، یادداشت شطرنجی، یادداشت هفتگی، یادداشت روزانه، یادداشت پرفراژدار و اطلاعات سفر از این شکل ها هستند.

دفترچه یادداشت چرمی ایرن
لطفا به این مطلب ستاره دهید، این برای ما بسیار مهم است. سپاس از محبتتون
تا کنون ۳۱ نفر به این مطلب رای داده اند.

👇سفارش هاردباکس های آماده👇

سفارش انواع خدمات چاپی

کارشناس آنلاین | هم اکنون مشاوره رایگان بگیرید | ساعت کاری این بخش 17 - 9

با دریافت مشاوره رایگان از ما، ایده های جذابی در زمینه کارهای چاپی خود بدست آورید.

1 دیدگاه دربارهٔ «دفترچه یادداشت ایرن کد A۱۱»

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شاید این سررسید ها رو هم دوست داشته باشید:)

سفارش جعبه آماده به قیمت عمده